St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Latest topics
    » Имението Гилбърт
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

    » Да преброим до 100 000
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

    » Голямата тераса..
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

    » Старите гробища
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

    » Броене..
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

    » Създаване на хора
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

    » Останалите спални..
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

    » Кабинета по физика
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

    » Търси се..
    Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

    Top posters
    Зоуи (157)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Elena (95)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Дийн (81)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Сю Моргенстърн (62)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Джейсън (31)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Анабел (27)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Demi Green (21)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Андрю (18)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Ейдриан Джоунс (12)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Алис (10)
    Пейките с фонтана.. EmptyПейките с фонтана.. I_voting_barПейките с фонтана.. Empty 
    Посещаемост:
    free online dating siteFree web counter
    Dating
    Navigation
     Portal
     Индекс
     Потребители
     Профил
     Въпроси/Отговори
     Търсене
    Форум
    Съседите:
    Пейките с фонтана.. Minibanerg
    St.Trinian’s Playlist

    MusicPlaylist
    Music Playlist at MixPod.com

     

     Пейките с фонтана..

    Go down 
    5 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Зоуи
    Админ
    Админ
    Зоуи


    Брой мнения : 157
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 10:22 pm

    От предната страна на училището се издигаше хубаво фонтанче, с няколко пейки, които го заобикаляха.
    Върнете се в началото Go down
    https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 9:37 pm

    Докато вървях ядосано се сблъсках с някакъв вампир. Естествено се скарахме и въпреки защитата ми насини ръката ми. Голяма идиотка. Естествено беше кифла,а ноктите й се бяха забили в моята длан. Бях избрала да съм от грубите момичета,но груби единствено към тези таака наречени кифли. Бях мила по принцип.
    Седнах на една пейка до фонтана,качих клаката си горе гушнах ги и зарих глава в тях.
    Ръката ми доста ме болеше,но не ми пукаше. Усетих че някой сяда до мен,но не помръднах.
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 11:22 pm

    -Интересно, вие новите момичета имате ритуал да ни пръскате ли? -Попитах девойката, която беше решила да ме "окъпе" преди известно време.
    Изражението ми беше сериозно, виждах, че нещо с нея май не беше наред, а и усещах, че нещо я боли. Беше ръката.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 11:35 pm

    Повдигнах глава и погледнах момчето.момчето което бях търсила от много време.
    - Търсих те тези дни да се извиня.. има моменти в които се вдетинявам.. съгжалявам. - свих се малко по в страни за да може и той да седне ако пожелае.
    Гривната ми засвети в черен цвят - значи беше демон. Какво пък.. ако искаше да ми напарви нещо като онази вампирка до сега да бях потрошена,но нещо им подсказваше че не иска да ме набие за това че съм го окъпала.Това беше детинския ми начин да му покажа че го харесвам.

    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 11:47 pm

    -А защо просто не ми го каза, красавице? -Отговорих на мислите ѝ. Надявах се да не възразява, но винаги се изкушавах да ета мислите на красивите девойки.
    -Казвам се Андрю. Анди на кратко. -Подадох ръката си, гледайки хубавите ѝ очи. Беше превъзходна. Имаше очарователна усмивка, бях сигурен в това.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 11:52 pm

    Засмях се леко и поех ръката му,беше ме измъкнал от тъжния ми момент.
    - Приятно ми е..Аз съм Сю.. - усмихнах му се. Ах,тези сини очи които чаках да видя отново.
    - Защото.. щеше да е тъпо да ти го кажа веднага.. кой знае колко момичета на ден ти го казват щях да съм просто като другите.. а аз не съм. - усмихнах му се леко. Щом четеше мислите ми щеше да разбере колко пъти съм си мислила за него и може би колко жалко изглежда това. Уж не съм като другите момичета,а приличах точно на тях.
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:11 am

    -Определено не приличаш на тях. Поне аз не виждам прилика, Сю. -Отвърнах и му се усмихнах. -А и не чувам толкова много момичета да ми го казват. През последните 2000 години нямам много време за това.
    Хванах ръката ѝ, като отнех болката ѝ.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:19 am

    Усмихнах се когато ми каза че не приличам на другите. После направих връзка с другото което ми каза. На практика той беше на доста години,сигурно има и много опит във всичко.
    - А трябва.. да ти го казват.. имаш прекрасни
    очи. - усмихнах се всимко в него ми се струваше прекрасно колкото и странно,наивно да звучеше,а след това той отне болаката от ръката ми. Почувствах се много по-добре. Целунах бузата му и промълвих тихо :
    -Благодаря ти.. - след това се усмихнах. Помислих си за баща ми.. само ако знаеше къде съм попаднала и че в момента си говоря с демон щеше да ме премаже от бой,но само ако беше тук.
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:27 am

    За миг изражението ми стана намусено.
    -Той няма да те докосне. Обещавам ти. -Уверих я и целунах ръката ѝ. Беше изключително привлекателна и красива. Радост за окото.
    Гледах я в очите.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:36 am

    - Дали ще е нахално ако те гушна? - попитах леко несигурно. Не исках някак си.. да го притискам,но и аз не знаех как точно.
    Отново целунах бузата му.
    - Добре съм.. ще съм добре.. ако завърша това училище ще избягам някъде.. и да не завърша пак ще избягам.. - гледах го. Искаше да ме защити.. беше много мило..
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:45 am

    -Ела насам. Аз ще съм твоят демон-пазител. -Усмихнах се и я обгърнах с ръце, като усмивка се появи на лицето ми. Беше толкова крехка и красива, беше ме страх да я докосна, все пак беше човек.
    -Обещавам ти, че никой няма да се докосне до теб,ако не го искаш .. -Добавих усмихнато и развеселено.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:49 am

    Ст.гуших се в моя демон-пазител и затворих очи за момент. След това отново се усмихнах.
    - Много мило демонче си - казах и се оплезих. Детинското в мен пак напираше.
    - Благодаря.. че правиш всичко това.. и че си толкова мил.. - усмихнах му се. Наистина беше мил,красив,страшно секси. Просто чудесен.. моето прекрасно демонче-пазител. Сто пронцента чуваше мислите ми което ме накара леко да се изчервя.
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:01 am

    -Не е нужно да се срамуваш, Сю.. -Казах ѝ успокоително, като леко погалих главата ѝ. Нямаше си и представа,че в деаствителност бях я наблюдавал толкова дълго време..
    Нежно я прехвърлих да седне в мен, като я обгърнах с ръце.
    -Аз съм тук.. ти си добре..
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:06 am

    Сгуших се в него силно. Някак си всичко беше толкова спокойно когато той беше до мен. Преди всякаш съм била по-изнервена,по-разтревожена.
    Погледнах го,исках да го целуна,но нямах смелост да го направя,за това единствено отново целунах бузата му.
    - Искам.. да си моето момче. - казах с леко треперещ глас. Не,не ми беше студено,просто ме беше страх от това което той може да каже.
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:16 am

    -Ще съм ти какъвто пожелаеш, ако ми позволиш да те пазя.-Отвърнах леко усмихвайки се. Беше толкова сладка; забравяше. че мога да чета нейните мисли.
    Приближих се близо до нея, на милиметри, дъхът ми я гъделичкаше леко.
    Върнете се в началото Go down
    Сю Моргенстърн
    Човек
    Човек
    Сю Моргенстърн


    Брой мнения : 62
    Join date : 09.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:29 am

    - Ще ти позволя да ме пазиш.. Аз ще съм твоето момиче- казах докато се вглеждах в очите му,а след това и устните му. Бяха прекрасно пухкави. Погалих нежно бузите му. Селд още няколко секунди нежно го целунах. Усещах нещо странно,нещо дълбоко в сърцето си не можех да опиша какво но беше невероятно. Продължих да го целувам нежно няколко минути,а след това съвсем леко отдръпнах тялото си от неговото.
    - Ти ме омагьосваш с всяко твое действие.. още от първия път в които те видях..
    Върнете се в началото Go down
    Андрю
    Демон
    Демон
    Андрю


    Брой мнения : 18
    Join date : 12.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:05 pm

    Телефона ми иззвъня. Момчетата ме търсеха. Мамка му.
    -Виж.. -Казах и се обърнах към красавицата. -Ще се върна. Ще се видим отново. -Целунах я нежно и бавно, след което я закарах в спалните и изчезнах като облак дим.
    Щях да я наблюдавам.
    Върнете се в началото Go down
    Ейдриан Джоунс
    Човек
    Човек
    Ейдриан Джоунс


    Брой мнения : 12
    Join date : 27.02.2011
    Age : 30
    Местожителство : St.Trinian

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:44 pm

    Първият ми ден в това училище а направо съм смазан.
    Забелязах един фонтан с пейки.Реших да ида там за да си почина малко.Когато стигнах седнах на една пейка и се замислих.Много ми липсваха нашите.Но щях да се справя.
    Извадих една цигара и си я запалих.Не ми пукаше дори и да беше забранено.
    Върнете се в началото Go down
    Бритни Уилсън
    Човек
    Човек
    Бритни Уилсън


    Брой мнения : 9
    Join date : 27.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:48 pm

    След като се връщах от салона за красота наминах покрай пейките с фонтана.
    Седнах на каменното ограждение около фонтана галейки русата ми прекрасна коса.
    Кръстосах крака и се загледах в маникюра си.
    Върнете се в началото Go down
    Ейдриан Джоунс
    Човек
    Човек
    Ейдриан Джоунс


    Брой мнения : 12
    Join date : 27.02.2011
    Age : 30
    Местожителство : St.Trinian

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:52 pm

    Реших че е веме да си ходя вече.Бръкнах в чантата си да за си взема часовника обаче не го намерих.Явно съм го затрил някъде.Забелязах едно русо момиче да си гледа маникюра.Реших да я питам.
    -Сори че те прекъсвам.Да знаеш колко е часа.
    Върнете се в началото Go down
    Бритни Уилсън
    Човек
    Човек
    Бритни Уилсън


    Брой мнения : 9
    Join date : 27.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:59 pm

    Някакъв хулиган ме стресна когато ме пита нещо което не чух много добре.
    Паднах и си ожулих носа.Пейките с фонтана.. 004WHC_Maitland_Ward_003
    -ООО БОЖЕ!
    -АЗ СЪМ ТОЛКОВА БЯСНА.
    -Това е най-ужасния ден в живота ми исках да ми направят веждите като Джей Ло а тази руска ку**а ме направи да изглеждам като Лайза Минели!
    -Ще получа ИП!
    Върнете се в началото Go down
    Ейдриан Джоунс
    Човек
    Човек
    Ейдриан Джоунс


    Брой мнения : 12
    Join date : 27.02.2011
    Age : 30
    Местожителство : St.Trinian

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:03 pm

    -Добре ли си?Лайза Минели-засмях се.
    Наведох се и и помогнах да стане.
    -Я по-добре седни.Да не си ожулиш и друго нещо.
    Погледнах я и и се усмихнах.
    Върнете се в началото Go down
    Бритни Уилсън
    Човек
    Човек
    Бритни Уилсън


    Брой мнения : 9
    Join date : 27.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:13 pm

    -Защо го направи,не искам да си правя пластична операция.
    -Тези щети са огромни,как ще се покажа на света с този белег?
    -Ще се обадя на директорката!
    -Или пък ще и напиша писмо.Пейките с фонтана.. Jkjgjhgfghjogifsoupcom
    Върнете се в началото Go down
    Ейдриан Джоунс
    Човек
    Човек
    Ейдриан Джоунс


    Брой мнения : 12
    Join date : 27.02.2011
    Age : 30
    Местожителство : St.Trinian

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:21 pm

    -Mили Господи.И мислиш ли че ще ми направят нещо.
    Белега ще се махне не се безпокой.Не е нужно да си правиш ринопластика.Пък и то повече накъде.Бас ловя че вече си си правила-засмях се.
    Върнете се в началото Go down
    Бритни Уилсън
    Човек
    Човек
    Бритни Уилсън


    Брой мнения : 9
    Join date : 27.02.2011

    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:26 pm

    -Ах,как смееш!Аз и ринопластика...Как ли пък не.
    -Знаеш ли коя съм аз?!
    -Ще се обадя в Полицията!
    -Грим няма да помогне за това и ти си виновен че това стана.Сега няма да идвам на училище цяла седмица.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Пейките с фонтана.. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пейките с фонтана..   Пейките с фонтана.. Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Пейките с фонтана..
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Фонтана в центъра на града..

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    St. Trinian :: St. Trinian's School :: Двора..-
    Идете на: