St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт - Page 6 EmptyИмението Гилбърт - Page 6 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 6 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт - Page 6 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 11:36 pm

- Да би било добре ,горе в шкафа от ляво-Той се завъртя малко и пак ме погледна.
- Седни ,аз ще ги взема-усмихнах му се.Отваряйки шкафа,обаче се оказа че няма нищо,бяха свършили.Страхотно.
- Ъм ... Мили ,надявам се да пиеш и чисто кафе,свърши ли са и захарта и сметаната .Ще трябва да купим.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 11:40 pm

Когато се доближи,я хванах седна в скута ми,като я наклоних на зад и я гризнах леко по врата:
-Ти си захърче...
Засмях се и пак я смукнах,тя се смееше защото я гъделичках,май не се бях избръснал и гъделичках.
-Мммм сладко!
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 12:03 am

Засмях се ,гъделичкаше ме и ме възбуждаше едновременно,а бяхме се любили,точно преди десет минути.
- Дийн ...-казах
- Недей така ,знаеш малко ми трябва-засмях се.Беше хубаво ,но го бутнах.
- Хайде ,да се успокоим ,да вървим на пазар,да се разходим и успокоим.А после ,ако си бил добро момче ,ще има още ....
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 12:07 am

-Добре нека да отидем.
Май почнах да се заигравам,само за последен път я гризнах и я пуснах,като въздъхнах и се качих горе да се облека. Все пак бях почти гол. Облякох се на бързо,като слязох долу на входа за да я изчакам.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 1:33 am

Излязох ме ,помотах ме се в близския супермаркет около час ,купихме ,всичко ,необходимо и се прибрах ме.Целунах го и отидох да оставя продуктите в хладилника.След ,което се върнах и ог хванах за ръката .Седнахме на дивана.
- Е какво ,да ти сготвя днес ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:38 pm

-Не знам,не съм ял домашна храна от много време,така че каквото и да ми сготвиш,ще се радвам но от дете не съм ял Огретен.
Това ястие му напомняше на детството,как всички се събираха на масата,детски спомен. Брат му много обичаше това ястие също. Дълго се бе взирал в масата,когато тя го целуна и той се обърна:
-Съжалявам отнесох се за миг...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:41 pm

- Няма нищо мили-пак го целунах .
- Имаш го -казах и се завъртях ,да отида в кухнята ,да видя ,дали имам всичко необходимо ,за огретена.Оказа се ,че всичко е на лице.След около час седнахме на масата.
- Харесва ли ти как съм го приготвила ?-казах след като той го опита.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:46 pm

Още с първата хапка усети старите спомени. Беше същия,като на майка му,дори може би по хубав. Остави вилицата и каза:
-Отивам до тоалетната и ще сърна,не е в теб вината огретена е невероятен!
Отидох бързо до банята,пуснах студената вода да тече на главата ми. Имах нужда да пресека ужасяващия кошмар пламъците,майка ми на стената.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:50 am

Погледнах след него ,но той така,бързо излетя ,че не можах,да го настигна.Все пак отидох при него ,той се плискаше с вода.
- Какво има мили ? Какво сбърках ?-Погледнах го виновно,а той просто се втурна в обятията ми ,не разбирах какво става,но го обгърнах с ръце и нежно погалих косата му,стояхме така известно време,в пълно мълчание,само дишането ни ,нарушаваше тишината.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am

-Не обичам да съм слаб.
И така и беше не бе заплакал,не бе плакал от дете,когато изгуби брат си и баща му,зашливи един шамар. "Мъжете не плачат!" каза след това и никога повече не заплаках:
-Огретена бе същия какъвто го помнех дори по хубав,накара ме да си спомня лицето и,което мислех,че ще забравя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: