St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Elena (95)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Дийн (81)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Джейсън (31)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Анабел (27)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Demi Green (21)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Андрю (18)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Алис (10)
Останалите спални.. - Page 4 EmptyОстаналите спални.. - Page 4 I_voting_barОстаналите спални.. - Page 4 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Останалите спални.. - Page 4 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Останалите спални..

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:52 pm

Лека болка прониза тялото ми. В началото се свих, но после усетих и удоволствие. Потрепнах, докато все още бях затворила очи.
-Добре.. -Простенах тихичко.. Никога преди не бях усещала толкова приятно чувство.. Сякаш тялото ми жадуваше за него. Изстенах, защото болката и удоволствието се сливаха.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 3:50 pm

Целувах устните й и забързвах.
Редувах и забързване и забавяне. Не спирах да я целувам и галя из цялото. Исках да е добре.
- Красива си.. - казах наслаждавайки се на гледката отгоре.
Може би бях опитен,но никога не бях виждал по-красиво момиче.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 6:09 pm

Усещах как кръвта кипи в цялото ми тяло. Сгуших се в него, сигурно казваше това на всяка, която е виждал гола. Инстинктивно покрих гърхите си с ръце, още не бях свикнала някой да ме вижда така, без дрехи.
-Аз.. -Казах, продължавайки да се наслаждавам на удоволствието, но все още се срамувах.. Изчервих се.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 12:58 am

Нямаше да й кажа че през живота си съм бил само с едно момиче. И че се правех на мъжкар.. тя може би щше да го разбере. Но не беше сега времето да споделям драмите си.
Целунах всяка част от тялото й,а след това съвсем леко и бавно отново проникнах в нея.
- Оби..- нямаше да довърша,защото така щеше да разбере че не я познавах от скоро.. Замълчах си и просто я целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 1:04 am

Той тръгна да казва нещо, но не довърши, което засили любопитството ми.
-Какво щеше да кажеш?-Попитах простенвайки от усоволствието, което той ми носеше. Никога не бях изпитвала нещо по такъв начин. Той бе първият, на който бях решила да отдам ковчежето на моята невинност.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 11:19 am

- Нищо красавице.. - усмихнах се и я целунах. Но тя отново и отново ме молеше да й кажа.
Спрях и ни завих.
- Аз.. не те познавам от скоро. Аз от много време те наблюдавах.. - погледнах я - Но не съм някой откачен преследвач.. аз съм нещо като твой пазител. В това училище има само две момичета с пазители и ти си едно от тях. - целунах я и продължих :
- И така.. докато те наглеждах се влюбих в теб. - след това й показах пазителсакат си татуировка и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 6:01 pm

Погледнах го изумено. Нямах представа какво да очаквам вече, след като се сдобих с вампир, който ме обича.
Усмихнах се съвсем леко и го целунах. Все още не можех да кажа "И аз теб", но може би един ден щях. Щях да го направя, защото той беше точно това, което може би бях търсила толкова много време.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:56 am

Говорехме си докато не стигнахме до спалните.
Тя все още беше мокра за това започнах да свалям дрехите й и да изваждам нови. Не исках моето момиче да се разболее или нещо друго.
Върнах се до нея и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 2:31 pm

Исках го но не можех да го кажа.. Не знам дали заради срамът ми или заради друго..
Сгуших се в него, а голото ми тяло се допря до неговото. Усетих изтръпване и горещи вълни по цялата ми кожа.
-Аз.. -Но не довърших, а го целунах.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 6:58 pm

Отвърнах на целувката й докато ръцете ми нежно шареха из голото й тяло. Поставих я на леглото и започнах да целувам всяка част която видех. Спрях се на приятелките й. Езика ми се заигра с едното зърно,а после с другото. Едната ми ръка се беше спуснала долу и вече я даряваше с ласки.
Когато стигнах до долу започнах да я целувам,а след това включих и език.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:12 pm

Тихо простенвах.. Чувствах се прекрасно, той ме караше да треперя от удоволствие..
-Джейсън.. -Тихичко изстенах.. Галех главата му с ръце, докато се усмихвах лекичко.. Бях червена като домат.. Даже по-зле..
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:21 pm

Продължавах да целувам и засмуквам.
Качих се нагоре и отново започнах да целувам приятелките,а след това започнах леко. Бях на ясно че тя още не може да издържа на бързото темпо за това я карах полека.
Кожата й беше толкова нежна.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:59 pm

Усетих го в мен. Цялата потрепнах.
-Джейсън! -Изстенах и се сгуших в него. Усещах го толкова дълбоко и навътре, че ми идеше да крещя силно, да кажа на целия свят, че летя в 7мото небе.
Телата ни се движеха в синхрон.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:02 pm

Продължавах да забързвам.
Притисках я силно до себе си и бях внимателен в движенията си. Целувах устните й , а едната ми ръка все още беше долу и галеше клитора й.
- Харесва ли ти? - попитах превъзбудено моята красавица. Направо ме подлудяваше.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 1:05 am

Ръката и движенията му ме караха да стена и да се превивам. Боже, не можех да си намеря място.
-Да.. -Изстенах, като не можех да крия цялата страст, която се бе насъбрала в мен. Не повече.
Ръцете ми леко деряха гърбът му, докато той забързваше и ме караше да чувствам все по-нови и нови емоции.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:58 pm

Продължих да забързвам докато не стигнах до максимума. Устните ми не се отделяха от нейния врат.
След като спрях,започнах отново. Всичко се повтаряше в продължение на един час и нещо когато вече бяхме прекалено уморени за да продължим.
Легнах до нея и я придъпрах в прегръдките си.
- Обичам те,мъниче мое. - казах след което целунах челото й.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am

-Aз също ужасно много те обичам, Джей.. -Прошепнах, галейки бузите му. Беше неземно красив, както всички вампири, разбира се.
Целунах устните му съвсем бавно, колкото да засвидетелствам моето влюбване.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Останалите спални.. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Останалите спални..   Останалите спални.. - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Останалите спални..
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: St. Trinian's School :: Трети етаж..-
Идете на: