St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Latest topics
» Имението Гилбърт
Кабинета по физика Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Кабинета по физика Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Кабинета по физика Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Кабинета по физика Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Кабинета по физика Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Кабинета по физика Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Кабинета по физика Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Elena (95)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Дийн (81)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Джейсън (31)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Анабел (27)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Demi Green (21)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Андрю (18)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Алис (10)
Кабинета по физика EmptyКабинета по физика I_voting_barКабинета по физика Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Кабинета по физика Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Кабинета по физика

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Demi Green
Админ
Админ
Demi Green


Брой мнения : 21
Join date : 10.02.2011
Age : 29

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:21 pm

Кабинета по физика Plokijuyhgf
Върнете се в началото Go down
http://freakvampires.twilight-vampire.com
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:13 am

Днес ми беше много забавен ден затова реших да изпиша цялото училище.Започнах с кабинета по физика,беше малко къснико но какво пък не ми пука.Влязох вътре и по стенатра започнаха да се изписват букви и те гласяха."Кифлите са върхя"Така беше в цялата стая охх колко съм добра казах си,и взех гланца си за устни и се намазах обилно.След това последва спиралата и после пондьотена.
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:55 pm

Влязохме в стаята, където няколко кифли, емота и фламабели стояха на групички по чинове. Видях още от екотата и тръгнах натам.
-Ако искаш седни при нас поне за този час. Ако седнеш при кифлите, ще те превърнат в ''барби'', а не ми се мисли ако седнеш при останалите. Всъщност емотата не са толкова лоши, но ужасно депресиращи. А готиците са плашещи. И роклите им почти не се разграждат!
Седнах на един чин, като до мен имаше свободно място. Погледнах Алис.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:03 pm

Влязохме в стаята и огледах абсолютно всички с изпиателен поглед.. Бяха странни.. Имаше всякакви откачалки със странни дрехи и шантави прически.. Повечето не ме и погледнаха, което бе голямо облекчение за мен.. Нямаше да се налага да търпя присмехи и обиди.. Лейси започна да ми съобщава при кой е по-добре да седна.. Тя май изглеждаше най нормална.. Нямаше начин да седна при така наречените "кифли" .. Огледах се несигурно в търсене на самостоятелен чин, но така и не открих.. Лейси седна на един и ме погледна..
- Да.. Май ще седна при теб.. - усмихнах се поклащайки глава в зна на съгласие.. Седнах до нея и с оставих учебниците си на чина.. Започнах да ги разлиствам и оглеждам.. Бяха ъ=интересни или поне по-малката част ..
- Разкажи ми повече за тези "групички" в това училище.. Всички са толкова странни..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:14 pm

-Виждаш ли онези там? -Посочих през прозореца малките дечурлига. -Това са тези от първата година. Палави, неубоздани.. Най-лудите деца в щата. И са доста изобретателни честно казано. -Усмихнах се, след което посочих кифлите. -Това са Пош Тоти-тата. Всяка от тях твърди, че е имала връзка с някой от кралското семейство. Общо взето..фръцли. -Преместих поглед към готиците и емотата. -Ето тези, облечените в черно, са емотата и готиците. Доста са черногледи. Спят в ковчези.. Нещо като подвижни мъртъвци са, заяждат се с пош-момичетата често. -Преместих вниманието към фламабълите. -Тези, шарените са фламабъли. Носят само неща, които са лесно запалими. Нещо като хипита са, но повярвай ми, не ти трябва да се забъркваш с тях. Онези там пък са Chavs или за по-кратко Rude Girls & Boys.. Доста са заядливи.. Общо взето.. хип хоп откачалки. -Усмихнах се. -А онези, са зубърите. Мисля, че ще си паснете идеално.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:26 pm

Слушах внимателно и местех погледа си заедно с нея.. Първо към малките деца тичащи навън като обезумели, после към момичетата които не отделяха поглед от огледалото.. Изглеждаха доста прфърцунени.. Пък й Лейси така ги описа.. Надуфки значи.. Разказа й продължаваше към всички облечени в черно.. Имаха странно прически и изобщо цялото им излъчване беше доста плашещо и откачено.. Минахме и към откачалките с цветните дрехи.. Изглеждаха доста смешни .. Разказа и бавно се проточи и към хип-хоп маниаците.. Нямаше да се закачам с тях.. все още имах раум в главата .. След малко погледа ми се заби в момичета и момчета надвиснали над учебниците.. Това ли бях и аз.. ?? Повечето носеха очила, но не се и съмнявах та т е бяха забили нос в книгите и тетрадките..
- Щом казваш.. - измърморих напрегнато и отново погледнах към зубрачите.. Поклатих глава, а цялото ми тяло потръпна..
- Ами вие..?? Вашата групичка каква е ?? - попитах любопитно.. Исках а видя как ще опише своите хора.. Най-вероятно като ащитниците на планетата или нещо такова..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:29 pm

-Ние сме тези, които ги е грижа какво ще се случи след 50, 100, 150 и 200 години с планетата Земя. -Усмихнах се гордо и весело. -Всички ни казват откачалки, но честно казано, те не разбират колко важно е всичко това за нас, за нашето близко бъдеще!
Отворих тетрадката си, която бе с рециклирана хартия.
-Мога да ти дам такива! Имам много.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm

Погледнах я ощо по-объркано и от преди.. В това нямаше никакъв смисъл.. На кого му пукаше какво ще стане след 200 години.. Аз едва ли ще съм жива до тогава.. По-скоро ме интересува какво ще се случи с планената през следващите 50 години в които се очертава да съм грохнала старица..
- Аха.. Не виждам смисъла в това.. След 50 години няма да сме живи.. Планетата ще си е същата.. Надявам се.. И щом сте решили това е хубаво.. Всеки си има някакво занимание .. - усмихнах се и погледнах тетрадката.. Изглеждаше като всяка друга тетрадка.. Щом толкова настоявше да опазвам планетата..
- Мм, може да ми дадеш няколко .. Няма проблем.. Да опазим планетата ! - ухилих се и разгърнах поредната страница от учебника..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по физика   Кабинета по физика Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета по физика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета по езици
» Кабинета по музика
» Кабинета на директорката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: St. Trinian's School :: Втори етаж..-
Идете на: