St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Големият коридор.. Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Големият коридор.. Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Големият коридор.. Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Големият коридор.. Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Големият коридор.. Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Големият коридор.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Големият коридор.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Elena (95)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Дийн (81)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Джейсън (31)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Анабел (27)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Demi Green (21)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Андрю (18)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Алис (10)
Големият коридор.. EmptyГолемият коридор.. I_voting_barГолемият коридор.. Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Големият коридор.. Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Големият коридор..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 10:25 pm

Големият коридор представляваше коридор с безброй лампи по тавана и много красиви картини от двете страни.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 9:46 pm

Събудих се сама в ковчега. Изправих се и започнах да се чудя къде да ида, за да го намеря.. Мислех само за това,че искам да го открия. Сякаш бях обсебена от мисли за него и ме беше срам от самата мен си. Гордостта ми беше прекалено голяма, за да покажа, че търся точно и именно него.
Озовах се в големия коридор на пансиона. Никога не бях обръщала внимание на картините, но сега ми се струваше, че гледат именно мен. Беше късно вечерта и може би именно за това ми се привиждаха разни неща.
Продължавах да вървя, докато не чух шум и кълна се бях готова да изкрещя.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 9:50 pm

Нито можех да заспя,нито нещо друго. Просто си се разхождах безцелно след като я оставих да спи спокойно.
Вървях по-големия коридор докато за малко да не се блъсна в нея. Тя едва не изипщя,но аз нежно и запуших устните с целувка.
- Спокойно красавице,аз съм. Какво правиш тук? - попитах и започнах да я гледам внимателно.
- Да не ти е лошо?
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 9:59 pm

Изпитах такова облекчение, когато усетих устните му върху моите, чче цялата потрепнах.
-Съвсем малко ми е лошо.. Но не е нищо особено.-Отвърнах на въпроса му, като се усмихвах глуповато.
Боже, беше толкова краив, дори и на тъмно.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:04 pm

Усмихнах се на мислите й.
- Нямаш глуповата усмивка.. имаш красива усмивка. - целунах я отново.
- А сега ще отидем и ще си почиваш,защото може да е нещо по-сериозно.. - казах с твърд тон в гласът си и я хванах за ръка.
- Какво ти е точно? - продължавах да питам с паника в гасът си. Бях странен когато се паникиьосам,но..
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:10 pm

-Просто ми е малко замаяно и ми се върти свят, но иначе съм добре! Не е нужно да се тревожиш за мене.. -Усмихнах му се, като за момент залитнх и честно казано вече предчувствах как щях да падна брутално на земята. Вероятно нямаше да съм първата, но все пак..
Господи, залитнах!
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Джейсън
Вампир
Вампир
Джейсън


Брой мнения : 31
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:12 pm

Хванах я преди да тупне на земята.
- Не ми изглеждаш добре. и,да ще се тревожа за теб. - казах и й се усмихнах леко.
- Та ти гориш! - казах възмутено и я вдигнах. Щях да я нося до спалните и не ме интересуваше дали щеше да е с нейна или без нейна воля.
Почти бяхме стигнали.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:18 pm

Той се канеше да ме носи до спалните, а аз нямаше как да му противореча.
Отпуснах се в силните му ръце, гледайки прекрасните му сини очи..
-Боже, толкова са красиви. -Възкликнах и след това не си спомням какво се случи.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:16 pm

Тези вентилационни шахти! Имах такива планове за това училище! Всичко щеше да е Био, дори чаках одобрение за проекта "да ядем марули". Но тези шахти! Проваляха всичко в това иначе така хубаво училище.
Както си мислех за всичко това се блъснах в някакво момиче.
-Гледай къде ходиш, антибио същество! -Казах.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:29 pm

Трябваше да стигна до стаята по физика.. Трябваше и да си преговоря урока.. Крачейки бързо по коридора се блъснах в нещо или по-скоро някой.. Учебниците в ръцете ми се разпиляха мигновенно.. Някой каза нещо, но в началото не успях да асимилирам думите на младото момиче пред мен..
- Извинявай, бях се замислила.. - измънках смутено и приклекнах, за да събера учебниците си.. Повдигнах леко глава към момичето и се усмихнах ..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:32 pm

Mислех, че е някоя от онези заядливи тоти-та, но се оказа, че е приятно момиче, което съдейки по учебниците беше от гений-те.
Наведох се и ѝ помогнах с всички книги..
-Съжалявам, бях се замислила, мисля че вината е моя. -Казах извинотелно и подадох ръката си. -Аз съм Лейси. Приятно ми е.
Загледах се в дрехите ѝ. Не бяха от толкова рядък материал, което ме накара да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:40 pm

Момичето изглеждаше добродушно.. В началото не ми се стори така, но тя се извини и ми помогна с учебниците.. Представи се като Лейси и подаде малката си нежна ръчичка.. Усмихнах се и я поех ..
- Алис.. - казах и станах от земята.. Тя определено беше от еколозите.. "Да спасим планетата !! " И все пак ми харесваше.. Не беше натрапчива и надута като надуфките, които се подиграваха на такива като мен..
- В коя стая си.. ?? - попитах любезно и огледах прическата й.. Не беше толкова странна колкото на другите.. Даже не се виждаше нищо странно..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:54 pm

-Аз съм към стаята по физика. -Усмихнах се. -Ами ти? Към кой час си?
Прокарах ръка през косата си, като се изправихме. Тя също каза, че е към физиката, което моментално ме накара да се усмихна.
-От колко време си в училище? -Започнах раговор,, докато вървяхме към кабинета по физика.
Изглежда, че "зубърите" били приятна компания.
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:00 pm

Тя прокара ръка през косата си и се изправи заедно с мен.. Усмихнах се приятелки и тръгнахме към кабинета по физика.. Честно казано не очаквах да имаме един и същи час..
- Аз.. Ами днес ми е първи ден .. - завих срамежливо.. Кой знае тя от кога беше тук.. Най-вероятно всеки ден щяха да ме сочат с пръст и да ми се подиграват.. Точно както обикновено "Вижте, новия зубар !! " .. Те дори не ме познаваха..
- Ами ти.. От колко време си тук ?? - попитах тихичко ..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:05 pm

-От 2 години. -Усмихнах се широко. -Ще свикнеш. Това не е училище, като обикновенните училища. Тук цари пълна анархия. -В този момент една от фламабелите мина, окичена като коледна елха с редки платове, които се разграждаха за повече от 600 години!
-Господи не осъзнаваш ли, колко време това ще се разгражда? Убивате планетата земя! -Викнах ядосано, след което продължих напред.
-Изобщо не осъзнават, че всичко влиае на глобалното затопляне!
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:15 pm

Две години беше много време.. Тя явно бе свикнала да ходи по коридорите без никой да й каже и думичка.. С ежедневното се свиква, но не и с новото.. По коридора мина момиче обелчено в странни дрехи.. Повдигнах едната си вежда объркано, а новата ми приятелка започна да вика, че всичко влиаело на глобалното затопляне..
- Спокойно.. Това е просто една дреха.. - измънках напрегнато .. - Няма да навлиае чак толкова. - усмихнах се ..
Върнете се в началото Go down
Лейси Блек
Хибрид
Хибрид
Лейси Блек


Брой мнения : 9
Join date : 27.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:31 pm

-Нямаш представа колко трудно се разграждат и какво се отделя след това! Знаеш ли, че за да се разградят 10 сантиметра от онази шарена рокля трябват поне 200 или 400 години! Така Земята се замърсява, от там въздуха, а после започваме да дишаме отвратителен въздух, напоен с толкова много химикали, че 2/3 от населението ще получи инфаркт, а останалата част ще умира бавно и мъчително!
След секунди се усмихнах.
-Е, ще влизаме ли?
Върнете се в началото Go down
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 10
Join date : 15.02.2011

Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:37 pm

Погледнах я объркано.. Дори и аз не знаех това.. Не знаех, че дрехите могат да причинят толкова много вреди.. Май щеше да е по-добре да си стоим без дрехи.. Когато приключи с кратката си и бързо казана лекция се усмихна и ме подкани да влезем в стаята.. Погледнах я рпитеснено.. Наистина не исках да се запознавам с останалите.. Поех една глътка въздух и направих нерешителна крачка напред..
- Да, да влизаме.. - казах притеснено правейки поредната си нерешителна крачка към пълната с ученици стая..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Големият коридор.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Големият коридор..   Големият коридор.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Големият коридор..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: St. Trinian's School :: Втори етаж..-
Идете на: