St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Elena (95)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Дийн (81)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Джейсън (31)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Анабел (27)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Demi Green (21)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Андрю (18)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Алис (10)
Бар "Bloody Beach" EmptyБар "Bloody Beach" I_voting_barБар "Bloody Beach" Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Бар "Bloody Beach" Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Бар "Bloody Beach"

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 9:46 pm

Барът се намираше точно до плажа на градчето St Trinian. Предлагаше се всичко: от най-евтините до най-скъпите питиета..
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:12 am

Излязох от вкъщи ,имах нужда да се разходя ,но като стигнах бара на плажа ,влязох вътре.Седнах на една маса и си поръчах уиски чисто ,без лед ,както го обичах с кола и лимон.Отпих от питието си и се загледах в хората ,около мен.Въпреки ,че беше събота вечер ,нямаше почти никой.Тогава забелязах едно момиче ,което беше сама ,на една маса ,също като мен.Станах от мястото си ,като си взех питиетата и се отправих към нейната.
- Хей ,може ли да седна при тебе ,че не ми се стои сама ? -усмихнах се на момичето.
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:31 am

Бях малко ядосана зареди онази Зоуи.Но както и да е телепортирах се пред някакъв бар и влязох.Нямах осемнадесет но щях да се напия днес.Седнах на една маса и до мен дойде някакво момиче което беше красиво а на ум си казах ИЕИ още една кифла.Хаха каква ирония.
-Да рабира се че моежш.-Отговорих и с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:38 am

Радвах се ,че ми позволи ,да седна,макар,че видимо не беше в настроение.Оставих чашите на масата ,след което и подадох ръка.
- Аз съм Елена ,а ти ?-продължих да се усмихвам.В този момент ,минаха ,двама сладури покрай нашата маса и ни намигнаха,усмихвах се ,но беше под достойнството ми ,да им отговоря.Явно ,че и за момичето беше така ,която само им хвърли поглед ,в който се четеше "Сбъркали сте масата".
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:41 am

-Аз съм Анабел,и съм горда кифла.-Казах станах и отидох да целуна едното момче което бее русо а аз имах мания по рсите момчета.
-Е Елена от къде си?-Попитах я и погледнах момчето което му направих жест че не ме интересува.
-Момчета.-Казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:49 am

Засмях се ,това момиче ,беше доста щуро ,напомняеш ми ,за мен преди година.Когато и аз целувах момчетата ,само после ,за мога да ги унижа ,по-хубаво.Но това време отмина ,след личната ми трагедия станах друга.
- От едно малко гръбче във Вирджиния ,Фелс Чърч ,но вече ще живея тук - отговорих на въпроса ѝ.
- Даже си купих къща.Ами Анабел местна ли си ?
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:14 am

-Ами да може да се каже нещо такова.Живея в някакво полудяло училище мятат се чинове през прозорците.Щура работа даже днес се бих с едно полудяло емо.Трбяваше да използвам Апортация.Но както и да е.Училището ни наистина е побъркано сякаш щом влезеш нещо се активира и става ралично.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:21 am

- Леле-казах .
- Май хич ,не ти е било скучно,аз вече не ходя на училище.Миналата година завърших ,но знаеш ,ли понякога ми липсва.Знам ,ще ме сметнеш ,за луда ,но е наистина така.-Усмихнах се и отпих от уискито,беше хубаво да можеш да пиеш ,без ограничението на възраста.Но пък и с пълнолетието идват отговорностите .А и най-хубавите години ми ,бяха ученическите ,тогава мама и татко, бяха още живи.Всякаш със зъвършването ,почнаха и проблемите ми.
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:25 am

-Ей сега идвам.-Казах на Елена и станх от масата,запътих се към бара и погледнах бармана.Започнах да бръщолевя на латински той изпадна в транс и след това аз му казах.
-Дай ми уиски и да е хубаво не някакво менте.-Казха му и след секунда уискито вече беше пред мен.
-Така е по-добре.-Казах и се върнах на масата с две чаши.
-Хмм ето че вече си имаме и пиене.
-АЗ имам още две години да уча.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:33 am

Анабел ,стана за малко ,след което отиде до бара.Нямаше ,а по-малко от две минути.Върна се с уиски ръце ,носеше и за мен.
- Но моята чаша е още пълна-казах ,но след това се усмихнах.
- Е няма значение ,скоро ще свърши,наздраве-казах и ударих чашата си в нейната.Отпих солидна глътка и вече я бях преполовила.Нямах намерение ,да се напия ,но какво пък толкова ,млада съм ,защо не ,кога да го правя ,когато остарея ?
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:39 am

Надвесих се над нея и казах с усмивка на лице.
-Виждаш ли ги онези момчета ето там?-Казах и посочих две момчета.
-Цяла вече ни зяпат искаш ли да се позабавляваме?
Казах и се засмях като ипих една чаша на екс.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 1:58 am

Предложението на Анабел ми хареса ,от кога не се бях забавлявала ,а и май алкохолът ,вече говореше вместо мен.
- Страхотна идея -казах и двете станахме ,като взехме чашите си.
- Здравейте момчета-казах първа и седнах ме на тяхната маса ,без да сме изчакали да ни поканят.Анабел също ги поздрави ,след ,което кръстоса предизвикателно крака,последвах примерът ѝ,а на онези ,направо им потекоха лигите.
- Защо сте сами момчета ?-казах и се усмихнах.
- Вче не сме -каза единият много самодоволно.
- Не бързай толкова -му отвърнах, а усмивката ми стана хищническа ,май на някой щеше да му пострада егото,отпих отново голяма глъдка от питието си.
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 2:07 am

-Здравейте момчета.-Казах с най-сексапилният си глас и се усмихнах.
След това целуанх единият по бъзата и той се опита да ме целуне по устата.
-Хей почакай за сега е това не бързай защото може и повече да не получищ.
Казах му с ирония.И след това погледах Елена мамка му нейният беше по секси.
Нямаше значчение вече.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:32 pm

Следях периферното си зрение ,как Анабел ,омайваше момчето.Докато се опитвах да държа ръцете на моето настрана ,нещо не бях в настроение ,за игрички ,дали се бях променила ? След всичко ,което се случи ,осъзнах колко е кратък животът ,за да губиш ценни мигове в глупави флиртове.Може би вече бях готова да срещна истинската си любов.Един мъж ,който да разтърси светът ми изоснови.
- Съжалявам -казах когато ,той се опита ,да ме целуне.
- Не съм в настроение-след което станах от тяхната маса и се върнах на нашата.Надявах се Ана ,да не се разсърди,че изведнъж реших ,че не ми се флиртува.
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:37 pm

-Искаш ли да правим секс?-Попита той.А аз започнах да се смея истерично.
-Съжалявам секси просто исках да ти се подигравам но някой път може би.
Казах тези думи и му намигнах след това се върнах при Елена.
-Какво ти е Елена?Добре ли си?Да не си бременна?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 11:20 pm

Погледнах Анабел все едно беше полудяла.
- И защо реши ,че съм бременна ? Не успокой се ,не съм ,последната ми връзка с мъж ,беше преди година.Просто не ми е до това ,писна ми от срещи за секс , искам някой който да ме обича и аз да го обичам.Знам че може би ти звуча наивно ,но животът е толкова кратък -усетих ,как очите ми ,се пълнят със сълзи.
- Не искам ,да го пропилявам в глупави флиртове-добавих.Вдигнах ръката си за да избърша,една потекла сълза.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:12 pm

По дяволите и ужасните същества,който съществуваха в този скапан град. Ризата ми бе скъсана,борбата с разярен върколак не е особено забавен. Добре че на якето му нямаше нищо да прикриваше кървавата реска от дясно.
Трябваше да притъпя болката,спрях колата пред бара и влязах,седнах до две девойки но в момента не ми беше до жени,болееше:
-Двойно уиски чисто...
Просъсках леко извадих едно малко шише и го сипах в чашата,нямаше и аз да стана върколак. Отпих... Баси гадотта...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:29 pm

Анабел ,ме гледаше ,без да отговори,явно ,че не ѝ беше до сърцераздирателна драма.Тогава влезе ,едно момче през врата,седна на съседата маса ,обърнах се само за миг ,изглеждаше доста добре,но пък явно,че беше вкиснат ,хич не изглеждаше в настроение.Когато ,се обърнах отново към Анабел ,тя ми се извини и си тръгна.Недоумявах ,как ме остави ,просто така.Когато най-много имах нужда от мила дума ,тя си тръгна.Момчетата ,които преди малко, бяхме оставили,сега гледаха към мен.Обърнах се на другата страна и тогава срещнах очите на непознатият ,който беше влязал ,загледахме се един ,друг няколко секунди ,когато усетих ,че очите им се пълнят със сълзи и се обърнах на другата страна ,за да ги избърша.Тогава дойде един от онези типове и ме тупна силно по-рамото,но явно ,че не беше преценил силата си ,защо ме заболя ,инстинктивно се свих.
- Какво ти е маце ,искаш ли да ти стане весело ,тази вечер с приятелят ми си търсим компания.-
- Потърсете си я другаде ,аз не съм такава.
- Хайде коте ,всички се дърпат в началото ,но после се потят и крещят между нас.-Хвана ме грубо и се опита ,да ме дигне от масата.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 10:48 pm

Мразех грандомани,направо ме подлудяваха и се държеше все едно момичето я някаква вещ,а и дигаше шум. Станах хванах го за врата,като яката му се стегна и започна леко да го души:
-Младата дамата каза,че няма нужда от твоята компаня...
Стиснах го още малко:
-Ще се ометеш от тук но преди това,ще се извиниш на младата дамата преди да си тръгне,ще и се извиниш много любезно толкова,че и аз да ти повярвам.
Болееше ме но не трепнах,пуснах го и той се закашля:
-Дълбоко се извинявам...
Погледнах го като свих очи:
-Наистина дълбоко съжалявам.
Не му повярвах но:
-Омитай се боклук и да не съм те видял...
Усмихна и се леко но си седнах пак на мястото,като вече леко можех да изсъскам от болка,отпих от уискито.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 11:07 pm

Момчето ,разкара,онези нахални типове и дори ,ги накара,да ми се извинят ,бях повече от поласкана.
- Благодаря-казах ,като се обърнах към него.
- Рядко се среща ,някой който ,да не гледа от страни ,а да се намеси.Беше много мило ,от ваша страна.-усмихнах се
- Аз съм Елена-казах .Въпреки ,че не беше в настроение ,той ме погледна .Тези негови очи ,толкова сини ,ме хипнотизираха и за миг се загледах в тях.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 11:21 pm

Подаде ръката си към мен и се представи,беше симпатична девойка:
-Дийн приятно мие е!
Тя ме гледаше и отместих поглед,като отпих от уискито,като ми се искаше да спре тази гадна болна,но билките действаха и сега се бореха с върколажката отрова. Но и се усмихнах:
-Да някой са доста...
Не можех да намеря отпределение,което да не е грубо:
-Глупави.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 11:29 pm

Усмихнах се при думите му.
- Да - само казах.По лицето му изби под ,която преди я нямаше .
- Добре ли си ? попитах го и му подадох кърпичка ,за да се забърше.
- Ако искаш ,да те откарам ,до някъде -Казах без колебание ,бях с ферарито ,а и не бях пила много.Можех да карам,а и той ме беше защитил,това ,беше ,най-малкото ,което можех да направя ,за него.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 11:35 pm

Поклати глава и каза:
-Не спокойно след малко,ще отмине...
Опитах се да се усмихна и до някъде се получи,отпих отново болката почти преминаваше но издайните капки пот се бяха появи ли по челото ми.
-Случа се понякога...
Не обичах някой да се грижи за мен,през повечето време се справях сам.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeСря Фев 16, 2011 11:52 pm

Беше истински мъж ,от тези които смятаха,че винаги ще се оправят сами и дори не биха си помислили,че могат да разчитат на жена.Въздъхнах ,нямаше ,да настоявам ,не исках да нахалствам,все пак му бях благодарна.Обърнах се на другата страна и отпих от питието си .Точно в този момент ,той се олюля ,,видях го с периферното си ,зрение ,бързо скочих и го подпрях ,преди да падне.
- Хич ,не изглеждаш добре ,хайде да вървим-Преди да успее да протестира,го бях повлякла към колата си.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 12:04 am

С голямо усилие се опитах да се измъкна от нейната кола:
-Благодаря ти но не мога да оставя моята кола.
Имаше доста неща вътре и ако се случеше нещо.
-Ще се оправя спокойно!
Казах и отворих колата,щях да спя в нея,имаше даже едно одеяло отзад.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Bloody Beach" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Bloody Beach"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Кафенетата и баровете..-
Идете на: