St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Elena (95)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Дийн (81)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Джейсън (31)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Анабел (27)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Demi Green (21)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Андрю (18)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Алис (10)
Бар "Bloody Beach" - Page 2 EmptyБар "Bloody Beach" - Page 2 I_voting_barБар "Bloody Beach" - Page 2 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Бар "Bloody Beach" - Page 2 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Бар "Bloody Beach"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 12:12 am

- Не се прави на мъж ,когато не си добре.Само ще те отведа ,на лекар,целият трепериш ,може ,да имаш треска-Настоях ,когато знаех,че съ права ,нищо не можеше да ме обиди в противното.Приближих се и го хванах отново,той изохка .Сякаш го болеше ,въпреки слабата светлина ,видах ,че кръв тече от него ,бях оказвала първа помощ ,за това без колебание свалих якето му ,въпреки протеста.Взех аптечката от колата и промих раната.
- Какво ти се е случило ? - Погледнах го в очите.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 12:23 am

Добре нямаше да и каза,че ме е одраскал върколак:
-Майстор съм и поправям къщи,паднах от един покрив и се одрах на улока.
Биваше ме в лъжите и ми се получи много добре,чак аз си повярвах,че съм майстор. Но можеше да види пентаграма. Дръпнах се:
-Ще се оправя повярвай ми и друг път ми се е случвало.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 12:55 am

- Добре -казах и се обърнах ,но бях побесняла ,да не ме смяташе ,за вчерашна ?
- Виж ,какво ,едно да не искаш помоща ми от гордост ,глупаво е,но ще те разбера.Но недей да си измисляш толкова плоски оправдания.Знам ,че си се забъркал в нещо и повярвай ,знам ,какво е да нямаш доверие на никой.Но следващия път като лъжеш ,измисли,нещо по-нормално ,че си катастрофирал или нещо подобно,звучи по-истинско.А сега ще си вървя ,щом ще ме лъжеш ,благодарна съм ,че ме защити ,но няма да търпя,да ме мислиш ,за глупачка.Сбогом.-Обърнах се ,без дори ,да поглеждам назад ,качих се в колата ,но не потегих веднага ,отново плачех,но този път ,беше от яд.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:01 am

Е,добре понякога не успявах да измисля добро оправдание. Излязох от колата ,като отворих багажника,той бе с две дъна и това дъно имаше аптечка и лекаства. Нямаше да и кажа,какво ми се е случило,тя беше нормална и не биваше да я намесвам в тези глупости. Превързах раната,като съблякох ризата и облякох една тениска с голяма мъка. Беше смущаващо някой да се преоблича в среднощните часове но имах нужда от чисти дрехи. След като затворих осъзнах,че не ми се спи в колата. Тя още не си бе тръгнала.
Добрах се до колата,като почуках на прозореца,тя май плачеше,отвори прозореца:
-Да знаеш мотел на близо не ми се спи в колата?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:09 am

Избързах очите си и отворих прозореца
- Съжалявам ,от коро съм в градът -той понечи да си тръгне.
- Но можеш да дойдеш у нас -Той ме погледна невярващо.
- Ей не ме гледай ,така ,все едно ти правя предложение ,далеч съм от тази мисъл.Каза ,че не искаш ,да спиш в колата ,стана късно и не знаеш път към някой мотел,ти ми помогна ,позволими и аз да го направя ,за теб.Имението ми е голямо имам много свободни стаи.-Отворих вратата и го подканих.
- Остави си колата тук ,утре ще си я вземеш ,никой няма да я вземе-казах го предвид видът ѝ ,не можеше изобщо да се сравни с лъскавото ми бяло ферари.
- Само вземи ако имаш нещо ценно,за всеки случай-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:13 am

-Слушай не мога да оставя колата тук,тя е всичко което имам и не мога да я оставя тук.
Исках да ме разбере,ако се случеше,нещо нямаше как да я предпазя,а най-вероятно щеше да се случи нещо:
-Карай бавно към именито си,а ще те следя с колата,наистина не мога да я оставя...
Повторих отново.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Bloody Beach" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Bloody Beach"   Бар "Bloody Beach" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Bloody Beach"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Кафенетата и баровете..-
Идете на: