St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Голямата тераса.. Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Голямата тераса.. Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Голямата тераса.. Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Голямата тераса.. Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Голямата тераса.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Голямата тераса.. Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Голямата тераса.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Голямата тераса.. Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Elena (95)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Дийн (81)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Джейсън (31)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Анабел (27)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Demi Green (21)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Андрю (18)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Алис (10)
Голямата тераса.. EmptyГолямата тераса.. I_voting_barГолямата тераса.. Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Голямата тераса.. Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Голямата тераса..

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 10:08 pm

На третия етаж се разполагаше оргомна тераса, на която имаше маси... Понякога, ако времето е хубаво, вечерята се сервираше там..
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 2:38 pm

След като пристигнах тук,по нежелание естествено реших да разгледам мястото..
Изглеждаше ми добре уредено,но това не променяше факта че баща ми ме докара тук само за да ме накаже. Не можеше ли просто да ме набие,както обикновенно? Облегнах се на парапета и се загледах надолу.Беше си доста високо. Едно момиче дойде до мен и също гледаше надолу. Момичето ми се стори много красиво. косата й беше черна с оранжево.
- Красива си.. - казах с леко тъжен глас. Баща ми никога не би ми розволил да направя нещо такова,но вече не може да ми забрани.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 2:46 pm

От дни бях останала сама, след като тайфата ми бяха отписани от училището. Естествено останах само аз, но се живееше някак. След като подредих прилежно ковчега си, реших да се поразходя и да потърся зубърите, за да се побазикам с тях. Излязох на терасата и погледа ми попадна на някакво ново момиче. Устните ми се изкривиха в огромна усмивка. Бавно закрачих натам с типичната ми "тиха" стъпка и се облегнах на перапета.
-Красива си.. -Сериозно? Тя май се опитваше да се заяде? Или да ми направи комплимент? Не бях свикнала да ми го казват по причината, че фръцлите използваха "красивият мъртвец" за да ме оприличат. Есествено в лоша светлина. Кифли.
Очите ми я огледаха, а после се спряха на лицето ѝ.
-Само не ми казвай, че в чантичката си носиш гримове и гланц. Кифлите ще станат прекалено много, ако и ти си от тях.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 2:51 pm

Засмях се засрамено.
- Кифли? - попитах аз.- Аз.. не си нося такива неща.. по принцип.. дори не знам какво е кифла. - засмях се отново.
Щеше да ме помисли за задръстенячка.. Но какво да се прави когато почит не съм излизала от вкъщи? Учението ми премине в домашни условия.
- Но ти си наистина хубава.. ще ми се и аз да можех да си боядисам някак косата.. - казах леко замислено. Все някога щях да изляза от тук,нали? И тогава.. той пак щеше да ме докопа.
- Между другото.. казвам се Сю.. приятно ми е. - казах и се усмихнах на момичето.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 2:56 pm

Няколко секунди се опитах да обмисля думите ѝ, след което една от кифлите се приближи.
-О, ти си нова! Искаш ли да дойдеш при нас? -Трябваха ми само няколко секунди да реагирам на думите на фуклата.
-Назад, гланцоманке. -Отвърнах съскащо. -Момичето не е изпаднало до толкова, за да се сдружава с "красивите" девойки от списание "Modern Whore" ..
Кифлата разтвори устни, за да ми отговори, но започнах да издавам звуци, които не ѝ позволяваха да се съсредоточи и да ми отговори. Отдалечи се, а аз се обърнах към момичето.
-Аз съм Зоуи. -Отвърнах с плашещата си усмивка.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:01 pm

- Приятно ми е Зоуи.. - усмихнах се и започнах да я оглеждам. Та тя беше уникална,страшно ми харесваше.Усетих че се взирам в нея като някое молко детенцес невинна усмивка.
-Аз.. ъм.. не съм излизала мноог от вкъщи и съм била все на домашно обучение.. защото баащ ми е много строг.. по принцип той е ловец.. На разни митични създания.. и никога не ме е пускал да излизам ей така..Но стилът ти много ми харесва! - възкликнах аз и продъължих да я гледа м със светнали очи.
- Та тези бяха "кифли" - погледнах момичетата. - Малко са прекалили с гримът ми се струва. - казах усмихнато и погледнах Зоуи..
- Ами ти каква си? Не си кифла.. как се казва стилът ти?
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:16 pm

Хвърлих един поглед на кифлите и после се обърнах към момичето.
-Наричат ни с какви ли не имена. Емота, готици. Аз съм нещо по средата. -Огледах терасата и й посочих събралите се момиета със странни и чорлави коси. -Това са "еко" -тата. -Засмях се. -Или по-просто казано, момичетата с вик "да спасим земята".. Откачалките... Казвай им както искаш..
Погледът ми се отмести към "зубърите".
-Това там пък са девствените учени. Заядливи са, когато не са си решили уравненията. -Погледнах я, след което продължих.
-Онези там са "грубите".. Техно-психясали маниаци, които имат змийски език. -Посочих ги, като една от там ме погледна. -Не ми се кокори, влечуго..
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:24 pm

Слушах я много внимателно. изглуждаше ми много забавно и креативно момиче. Смеех се когато се заядеше с някого.
- Ти сигурно си тук.. от колко време си тук в същност? . попитах и се засмях на тъпия си върпрос.
Разглеждах всяка отделна групичка от момичета имаше и момчета,но по-малко.
- Мен.. така да речем това ми е наказанието. Но започва да ми харесав тук. - казах и погледнах Зоуи. Тя ми се виждаше най-забавна.
- Харесва ми твоя стил. - усмихнах се и загледах разни момчета,с почти същия стил като Зоуи.
- Къде спиш ти?
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:31 pm

-Ако питаш дали спя в легло, отговорът ще е "не". -Отвърнах спокойно, огеждайки кой друг е на терасата. -Момчетата са само гостуващи тук. За няколко месеца. Един рапър без да иска подпалил училището им. -Засмях се и се съсредоточих върху въпросите, които новачката ми зададе.
-Тук съм от година. Имаше и още като мен, но вече не са в ST Trinian. И спя в кофчег. -След последните ми думи се обърнах към Сю. Не смятах действията ми за странни, та нали животът е като смъртта. Имаше ли значение къде ще спиш?
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:39 pm

Усмихнах се,това ми се струваше яко.
- Яко! - възкликнах и се засмях и отново погледнах момчетата.
- Тук къде има вода? - попитах,а Зоуи ми показа. Ноасех в себе си балони и налях в един вода. След това я метнах по момчетата и дръпнах Зоуи настрани.
- Винаги съм искала да направя това! - смеех се.
- Значи са на гости? - казах леко тъжно,но какво пък.
- Значи в ковчег? Може ли да си преместя леглото до теб? - казх и се засмях. Какво ли е чувството да спиш в ковчег? Яко,може би.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 3:46 pm

-Ти определено си за тук. -Засмях се. -Може да ти усигоря и ковчег ако искаш. Но има и свободни легла.
Хванах ръката ѝ, като я поведох през тълпата към спалните. Минахме през стълбището, където всички гледаха новачката.
-Назад, хищници. Тя е моя. -Изсъсках им. Пристигнахме в спалните. Минахме през розовите спални на кифлите, през откачените спални на "еко"-тата, през извънредно подредените спални на зубърите и достигнахме до прекрасното място, където бяха подредени няколко ковчега и множество плакати.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:10 pm

Реших да обиколя наоколо и стигнах до някаква тераса ,нищо особено ,но все пак тераса ... погледнах наоколо и пуснах айпода си.... Загледах се в невероятната гледка и осетих ,че някой се доближи до мен.
- Здрасти !-усмихна се
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:20 pm

Скоро Сю заспа и реших да я оставя да поспи. Излязох от спалите и се насочих към голямата тераса.
Видях още едно ново и непознато лице. Новачките се сипеха като дъжд..
Приближих се към нея и тя ме поздрави. Огледах я отгоре до долу.
-Новачка? -Попитах с полу-шептящия си глас.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:27 pm

- Новачка-засмях се и махнах айпода си.
- Аз съм Евър -усмихнах се .
- Ти сигорно си от тук одавна...?
Следкато казах това оправих черният си суичер и оправих качулката му. Загледах се надоло и казах...
- Незнаех ,че има момчета -подадох котията с цигати
- Пушеш ли ?-попитах я
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:41 pm

Погледнах кутията, след което момичето.
-Ама ти май наистина си новачка. -Казах, като повдигнах вежда любопитно. -Момчетата са временно тук.
Огледах още веднъж новачата, като кръстосах ръце.
-Аз съм Зоуи. -Секунди след като го казах мина една кифла с намерението отново да се намеси в мой разговор.
-Не си го и помисляй. Ходи да се лакираш. -Изсъсках ѝ и тя прибра фустите си вън от терасата .
-Кифли.. не ги понасссям..
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:48 pm

- Не ми говори -повдигнах вежди...
- Винаги се мислят за нещо повече-казах и ги проследих с поглед...
- Хубаво,че неприличам ....на тези кокошки
- А къде ,ще спим ?
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 12:55 pm

-Може да спиш при онези.. -Посочих еко защитниците. -Само ако обичаш да мръзнеш. Или пък при кифлите, но мисля, че ще се задушиш от многото парфюми. Може да спиш и при зубърите,но ще ти гръмне главата от тригонометрия. Може пък да спиш при грубите момичета, но са ужасно заядливи. -Вдигнах рамене. -Или да спиш в моето кътче при ковчезите.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:03 pm

- Ковчези..оо това е яко и то много !-възклихнах от изненада...
- Искам да спа в ковчег...сигорно е много вълнуващо..като вампири и граф Дракола-казах само доволно и подадох...
- Ако ти даваш ,разбира се
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:07 pm

-Не е кой знае какво. -Вдигнах рамене. Май моята групичка щеше да се увеличи. При тази мисъл се усмихнах доволно. Обърнах се към кифлите, които гледаха подразнено. С устни оформих думите "In your face.." и им намигнах, след което върнах вниманието си на новачката.
-Не приличаш на метълка, но, спокойно, ще те превърнем в такава.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:12 pm

- Аз слушам всякаква музика -казах и се усмихнах...
-Метълка...ако трябва да се обличам ,като теб ок.. и без това искам да сменя вида и да боядисам косата...-казах с усмивка... и да си сложа тату-усмихнах се деволито.
- А от "метълите",кои са в групата ?
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:17 pm

Днес бях решила да огледам училището,взех своята малка чанта която беше препълнена с гримове и тръгнах на оглед.Устата ми беше леко изсъхнала и затова извадих своя гланц и започнах да мажа обилно своите красиви устни.Стигнах до някаква тераса и извадих малкото си огледалце и розовото ми червило.Отворих червилото и с него намазах вече сочните си устни.След това отново го прибрах в чантата и видях две момичета да си говоря.
-Здравейте.-Казах и се засмях като прокарах пръст пре косата си.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:20 pm

-Я виж ти. Кифла. -Изсъсках и се приближих крачка към нея. Имах странно усещане, че сякаш и тя е като мен. Честно казано в момента не ме интересуваше това.
-Не са ли ви учили, че да прекалявате с грима не е здравословно за останалите, които ви заобикалят? Може да ги накарате да ослепеят. -Продължавах да говоря, като изсъсквах на всички "с" -та.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:23 pm

-Ами не ние "Кифлите" мислим само за нас.-Казах и ивадих своето малко и ухаещо на роза парфюмче и я напръсках с него.
След това отново се погледнах в огледалото обичах да гледам колко съм красива.
-Аз не съм ли красива?-Попитах иронично.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:27 pm

Кихнах от задушаващото миришещо на някой храст парфюмче.
-Ама разбира се, че не си. -Отвърнах на кифлата. -Надминаваш всички със своята неестествена красота. -Казах и с поглед съборих парфюма ѝ на земята.
-Опа. Жалко за парфюма от трънливи храсти. Вонеше точно както това, което предтавляваш ти! А именно бодлив храст, препикан от кварталното куче. -Усмихнах се самодоволно.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:30 pm

Парфюма се разтече по земята а аз само замахнах с ръка и парюма се издигна и се разля върху зомбито.
-Хах сега може би трябва да се въргаляш в калта за да се измъкнеш от тази прекрасна миризма.-Засмях се.
-А ти пък си като умряло зомби което туко ще се е събудило и е като кокошка в косата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Голямата тераса.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Голямата тераса..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: St. Trinian's School :: Трети етаж..-
Идете на: