St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Elena (95)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Дийн (81)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Джейсън (31)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Анабел (27)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Demi Green (21)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Андрю (18)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Алис (10)
Голямата тераса.. - Page 2 EmptyГолямата тераса.. - Page 2 I_voting_barГолямата тераса.. - Page 2 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Голямата тераса.. - Page 2 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Голямата тераса..

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:34 pm

С поглед повдигнах една саксия и я пуснах върху главата на кифлата.
-Поне ще заличи многото лак. -Усмихнах се доволно, като от саксията започнаха да пълзят червеи. -Я виж ти, май ще имаш компания в банята. -Изсъсках на фуклата. Другите кифли застанаха зад фуклата, а зад мен другите емота.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:38 pm

-О ще съжаляващ умряло зомби такова.-Казах и и зашлевих един шамар.Изплисках я с вода и всичкият грим от нея падна.След това замахнах с ръка и громовете от чантата ми се издигнаха в въздуха другите момичета я държаха здраво а аз бързо я гримирвах в розово червило сини сенки черна спирала и какво ли още не.
-Сега поне не изглеждаш толкова умряло.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:42 pm

С едно докосване гримът на кифлите падна от лицето ми и се появи моя си. Погледнах пода и той се запали.
-Не знаеш с кой се забъркваш малката. -Отвърнах, като затворих очи и всичките ѝ приятелки започнаха да крещях от болка. Знаех, колко много енергия ще изхабя за това, но си заслужаваше. Колкото до нея, нея я бутнах във фонтанчето, което беше жабясало. Продължавах да карам мозъците на приятелките ѝ да се свиват и свиват.
-Не се замесвай с вещица Хард.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:48 pm

Тази кучка ме ибута и сега бях цялата мокра.НАдигнах се цялата подмокрена и веднага се качих на терасата.Зн аех че вече е времето да използвам моето умение "Апортация"
-Ваза.-Казах и запратих в лицето и една ваменна ваза кръв бликна от носа и.След това я обих в корени които пуснаха своите бодли.
-А ти не се ахващай с вещица Фритон.-КАзах и се обърнах към моята групичка с един замах всичките болки спряха.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 1:58 pm

Затворих очи и се концентрирах. Започнах да говоря на латински и всички корени се махнаха, както и раната ми се заздрави. Бавно пода започна да гори и от него да излизат огнени змии, вплетени във водни струи.
-Нямаш представа кои са Хард, нали? -Усмихнах се на кифлата. -Много грешен ход, Анабел.
Змиите я заобиколиха.
-Давам ти шанс да се предадеш. След това не отговарям за смъртта ти.
Изражението ми стана сериозно.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:03 pm

-Няма начин кучко.Мислиш си,че щом си Хард си силна но не е така.
-И аз знам заклинания силна съм колкото теб.разперих ръце и го поставих посока север.И аз започнах да бръщолевя нещо на латински думите ни се вплитаха а това ме разсейваше.Отворих очите си и те бяха почерняли а около мен се появиха черни вълци които съскаха на кучката.А около тях имаше огън и вода.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:07 pm

Погледнах вълците и те се разпаднаха на малки пеперуди, които отллетяха.
-Предай се, Анабел. -Повторих. -Не ме карай да изтощя и двете ни. Рабирам, че гордостта на кифла ти пречи, но би трябвало да помислиш трезво.
Погледнах змиите ми и ги накарах да изчезнат и слязох на земята.
-Предай се.. -Добре, че нямаше много хора на терасата, за да раберат какви сме.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:13 pm

-Чувала ли си за рода Лейвънс?-Попитах я и я погледнах рагневено.
-И не ми пука колко енргия ще изхабя но няма да се предам лесно.
-Признай си и двете сме силни,но аз няма първа да с епредам.
-И няма нужда всички да разбират че сме вещици,.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:19 pm

-Да, знам, че си Лейвънс. Но пак си по-слаба от мен. Не ме карай да го доказвам. -Изсъсках отегчено. -Мога да те убия ако пожелая, убивала съм два вампира и именно за това съм тук. Не ме карай да направя семейството ви с един член по-малобройни.
Продължавах да стоя, без да помръдвам, защото не виждах смисъл да правя каквито и да е магии.
-Прекарах години в обучение у дома и мога да направя неща, за които вие, от Лейвънс, не сте и чували. Не ме карай да го правя.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:21 pm

-Мога цяла нощ да се бия с теб.-Казах и погледнах луната.
-Това че си както и там се казва рода ти не означава,че немога да те победя.
-Както ти каза и аз съм се обучавала пет години в нас и знам магии които могат да те побъркат,или да изпаднеш в истерия или депресия.
-Аз съм кифла,ние кифлите владеем това училище.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:28 pm

-Каквито и магии да знаеш няма да са достатъчно силни, Анабел. Сериозно ли си мислиш, че можеш да ме победиш?
Изражението ми по-скоро изразяваше очудване, че кифлата не разбираше. Завъртях очи, явно трябваше да ѝ покажа.
-Знаеш ли, само ние, Хард, сме усвоили владеенето на времето.
Знаех, че това беше глупав, ужасно глупав ход от моя страна, защото нямах достатъчно енергия.
Погледнах небето и то започна да се смрачава. Изтеглих ръце напред гледайки луната. Облаците започнаха да се развихрят и да образуват торнадо. Усещах как губя ужасно много енергия в това. Цялото ми тяло се разтрепери, когато торнадототръгна насам. Нямаше да разруши нищо, докато не му заповядам.
Затворих очи, продължавайки да тъпча торнадото със сила.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:33 pm

-Зоуи спри няма нужда да ми доказваш че си силна подяволите аз ззнам това.
-Но и аз съм силна не колкото теб но какво пък и аз съм в клана който точно под вашия.
-Спри не е нужно да ми доказваш нищо повече.-Отидох до нея и протегнах ръка хванах и я за рамото предадох малко от своята енергия вярно че вече нямах почти никаква но не ми пукаше.
-Дори и кифла все пак знам кога някой се нуждае от нещо.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:39 pm

Точно когато торнадото изсмука достатъчно сила, за да може да бъде разрушително, Анабел дойде и започна да ми предава енергия. Не чувах думите ѝ, защото умът ми бе замъглен. Свлякох се на земята, изнемощяла и торнадото се разадна на малки, ледени късчета.
-Мамка му.. -Бяха единствените думи, които излязоха от устните ми. Бях изнемощяла, бях изчерпала всичко за нещо, което не бях усъвършенствала. Хванах се за главата, която болеше, заради многото загуба на енергия за твърде кратко време.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 2:51 pm

Езвиках едно от момичетата и взех нейната енергия почти цялата оставих и толкова за да моеж да ходи.
-А сега всички си вървете момичета.-Казах на момичетата и те се обърнах и си тръгнаха.
Енергията от момичето което бях взела я дадох на Зоуи и половината на мен.
-Така поне е по-добре нали?
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:14 pm

Усетих как болката утихва.
-Махни се от мен! -Почти извиках на другата вещица. Изправих се, подпирайки се на перапета. -Вие кифите знаете как да ме провокирате. Махни се! Махни се, защото ако не беше ти, нямаше да ми хрумне да се опитвам да правя ураган!
Разтърсих глава, опитвайки се да осъзная, че и аз не бях по-малко виновна. Но гордостта ми беше прекалено голяма за да си го призная.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:33 pm

Разхождах се из училището с надеждата да намеря онова момче и да му се извиня за това че така го окъпах,но не го намерих.
Чух викът на Зоуи от терасата и сложих гривната си. Тя променяше камъните си - жълто - вампир,зелено- вълколак,червено -вещица, демон-черно,смесени същества - сиво,човек-нормален сребрист цвят.
Когато стигнах гривната ми показваше червен цвят. Тя самата бе направена от вещица. Погледнах кифлата. На първ пъглед и аз приличах на такава,но не бях. Погледнах и Зоуи и съвсем леко и помогнах да се изправи.
- Какво за бога правиш? Можеше да ти се случи нещо! - започнах да говоря на Зоуи
Върнете се в началото Go down
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:38 pm

Досега стоях в страни и наблюдавах какво ставаше...
- Какво става !-извиках...
И застанах между двете и казах....
- Можете да се нараните!
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:41 pm

-Добре щом не искаш моята помощ.-Казах почти изписках отново я докоснах и си взех енергията.
-Аз се махам от тук.Щом едно умряло зомби не иска моята помощ добре,а и ти искаше да ми се докажеш.
-Така че не ме обвинявай мен.Защото не а съм виновната.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:49 pm

Отново останах без енергия.
-Сю...махни се, не си в безопасност.. -Казах без глас, подпирайки се, събирайки останалата си енергия.
-Млъкни! -Изкрещях и съборих кифлата на земята. -Имай уважение към мен, освен ако не искаш да те издебна докато спиш и да изсмуча цялата ти енергия! Не ме карай да го.. да..го.. правя..
Останах без енергия и се подпрях на Сю. Усетих как заспивам.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:54 pm

- Няма да се махна.. казах докато придържах Зоуи.
- Внимавай много вещице,можеш да ми причиниш болка,но аз също знам слабите ти места. тъй че няма да искаш да ме нараниш или да нараниш Зоуи. По-добре се разкарай. - казах и се усмихнах най-учтиво.
Бях от семейство на най-добриту ловци и знаех всичкис малки и големи трикове за да се защитя и да остана здрава и жива. Но естествено един ден моята наивност и смелост щяха да ме убият. Знаех го.
Върнете се в началото Go down
Евър
Човек с дарби
Човек с дарби
Евър


Брой мнения : 9
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:00 pm

Хванах Анабел и я издърпах към стената и казах :
- Успокой се...-гледах я...и осетих нещо одавна забравено..все едно държах сестра си и казах :
- Познавам те от някъде.... -гледах я право в очите и се усмихнах...
- Не се заяждай..
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:27 pm

Избутах я и замалко щеше да падне от парапета но точно да я бутна и усетих бизжизненост.След секунда само изсумтях и усетих студа от земята.Бях израсходвала цялата си енергия дори и с енергията на моята приятелка неможех да направя нищо.Стоварох се на земята и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Зоуи
Админ
Админ
Зоуи


Брой мнения : 157
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:36 pm

Усетих как някой ме бута.. Мамка му. Усетих как се изплъзвам от перапета и падам назад. Мамка му бяхме на третия етаж. Няколко секунди усетих безтегловност, просто бях във въздуха. След което усетих пронизваща болка в гръбнака. Това беше всичко, което виждах и усещах.
Върнете се в началото Go down
https://sttrinian-rpg.bulgarianforum.net
Сю Моргенстърн
Човек
Човек
Сю Моргенстърн


Брой мнения : 62
Join date : 09.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 4:43 pm

Изкипя ми.Другата вещица съвсем леко се бе свестила и я изритах в корема.
- Кажи на твоята приятелка че ако не може да ме докосне и да иска. Прекаленно много защита имам по себе си и да внимава следващия път като се видим. - казах на другото момиче и слязох при Зоуи. Вдигнах я и я носех към спалните. Знаех какво да правя в такива случай,можех не само да се защитавам,но й да помагам на съществата.
- Спокойно Зоуи. всичко ще е наред. - казах вървейки към спалните.
Върнете се в началото Go down
Анабел
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Анабел


Брой мнения : 27
Join date : 12.02.2011

Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 5:32 pm

Изведнъж се събудих и точно тогава изпитах оства болка в корема.
-МАХАМ СЕ ОТ ТУК ВИЕ НЕ ЗАЛУЖАВАТЕ МОЯТА ПЕРСОНА ПРИ ВАС.-Казах и се телепортирах при кифлите точно на моето легло.
След минутта вече бях заспала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Голямата тераса.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата тераса..   Голямата тераса.. - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Голямата тераса..
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: St. Trinian's School :: Трети етаж..-
Идете на: