St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт EmptyИмението Гилбърт I_voting_barИмението Гилбърт Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Фев 11, 2011 2:04 am

След смъртта на родителите ми наследих значително състояние,което е толкова голямо ,че мога до края на дните си ,да живея ,като принцеса.Закупих си имение в този град и го кръстих на семейството си ,винаги съм мечтала ,да живея в такава къща.Обзавеждането в нея варира от стар класически стил ,до супер модерни мебели.Преобладават любимите ми цветове бяло и черно.


Имението Гилбърт




Имението Гилбърт Cp7111111111

Спалнята ми

Банята ми

Стаята за гости

Баня към стаята за гости

Хол

Втори хол

Библиотека

Трапезарията

Втора трапезария

Кухнята

Място за кафе

Тераса

Басейна в градината

Моето бижу колата ми
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:41 am

Послушах го ,явно държеше ,на колата си ,въпреки ,че не беше нищо особено.Тръгнах към имението с бавна ,дразтещо бавна скорост.Не бях свикнала да карам така,но трябваше да се съобразя с него.За мен винаги високите скорости ,са били любими,карах по магистралата ,като профучавах .Вярно бях се кротнала ,след смъртта на родителите ми ,именно в такава катастрофа.Но от време ,на време забравях и пак ускорявах до дупка колата.След около 30 мин при 10 минутен път обикновенно ,стигнахме.
- Паркирай в гаража-казах и му хвърлих дистанционното за вратата.
- Аз ще съм вътре-добавих и влязох в къщата.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:46 am

Паркирах в гаража,като затворих след това гаража. Тя вече бе влязла вътре,взех раницата с малко дрехи и влязох. Беше ми доста трудно да я намеря но накрая успях,подадох и дистанционното:
-Благодаря имаш ли нещо за ядене.
Усетих че съм малко нахален:
-Извинявах държа се нахално но...
Да усетих се беше неудобно,изведнъж ми стана горещо,бях малко по добре,билките действаха,съблякох якето и останах по тениска,през която си личаха мускулите ми.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:50 am

Той влезе и ми върна дистанционното,после каза ,че е гладен.
- Ей сега ще ти приготвя нещо ,някакви претенции ? -попитах.
- Ако искаш докато ме изчакаш ,можеда ис вземеш душ и да се преоблечеш.Третата стая в дясно на горният ,етаж е стаята за гости,чувствай се ,като у дома си.-Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 1:55 am

-Да благодаря!
След това взех сака като се качих горе,взех едно освежително душ,че раната бе почти затворена но пак я превързах,щях поне три дена да си ходя с нея. Обух едни черен анцунг и сив потник. Виждаше се част от лепенката и много малка част от черния пентаграм. Но ми бе адски горещо и нямаше да слагам анорак,върнах се миришеше хубаво:
-Мирише хубаво!
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 2:03 am

Сготвих му нещо бързо и вкусно и се надявах ,да му хареса.Когато се върна ,се заковах на място,просто всичко ,в него крещеше ,"Какъв невероятен мъж".Тялото му беше ,толкова добре,оформено ,че събуждаше,отдавна дремещи фантазии в мен.Усетих ,как съм се зазяпала и тъкмо се канех ,да отклоня поглед,когато нещо привлече вниманието ми по--силно и от мусколите му.Приближих се ,без да питам,докоснах мястото оцветено в черно,той леко потръпна под пръстите ми ,да не би да му стана неудобно ?
- Това татуировки ли са ?-Запитах,като ръката ,ми изледваше контурите ѝ ,а той наблюдаваше движението ѝ ,безмълвно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 2:41 am

-Да пиянска вечер или нещо такова...
Леко се отдръпнах,за да не се задейства нещо,не че имаше опасност но се насочих към чинията,като бързо хванах вилицата и започнах да ям. Беше много вкусно,а аз бях просто умрял от глад,почти в една пауза казах:
-Невероятно е!
След като в чинията нямаше нито троха,се облегнах назад,като въздъхнах:
-По хубаво ядене не бях я.
И беше истина от години не бях готвили за мен.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 11:49 am

Въпреки ,че се опита ,да се прикрие,бях зърнала ,какво представляват татусите му.Но не казах и дума ,едва ли ,щеше да е уместно ,да го попитам,дали е вещер.Помня ,колко трудно беше на Бони ,да ми признае,че е вещица,въпреки,че се познавахме от деца.Тогава ми направи коплимент ,за яденето.
- Благодаря -казах и се усмихнах.
- Радвам се ,че ти се хареса.Не съм готвила от около година.А преди обичах ,да го правя,но вече нямаше,за кой.- Натъжиш се ,спомних си ,колко мама и татко обичаха,моите гозби.Макар,че си имахме домашна помощница,готвех аз.Въпреки ,че в началото ,бяха против да записвам ,подобен курс,после бяха останали доволни.Усетих ,че очите ми се насълзяват отново.Той ме погледна ,стана и се приближи.
- Съжалявам,спомени-казах ,но поех кърпичката ,която ми подаде.

Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 5:51 pm

Тя си спомни за нещо и пак заплака,не обичах жени да плачат просто ме разчустваха. Станах и седнах на съседния стол,като подадох една кърпичка.
-Недей да плачеш всичко,ще е наред.
Е,щом беше с мен сега нищо нямаше да се случи или,ако се случеше можеше да се измъкне. А и с моята дарба можеше да говори с мъртвите но това нямаше да и разкрия:
-Разбирам какво ти е,моята майка също почина...-малка пауза-А,баща ми изчезна.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 6:32 pm

Скочих от столът като попарена,от къде знаеше,какво се е случило със семейството ми
- Чакай малко,ти откъде ...казах и се приближих съвсем близо.
- Не казвай ,че може ,да четеш мислите ми,Бони не може това.-Той ме погледна ,невярващо ,вече беше късно да го крия.
- Тя също е вещица,знам какъв си,разбрах го по символите,те служат,за защита.-Млъкнах ,бях казала твърде много,сега, беше неговият ред ,да потвърди очевидното или да продължи да отрича.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 6:53 pm

Понякога бях голям идиот и това си бе ясно. Погледнах към чинията,не бях вечер но не и нещо такова,е не приемах себе си,като такъв:
-Аз не съм вещер,нещо като дедектив съм,трябва да съм,бърз и силен,а това за родителите ти е просто предположение,навик от дедективския ми живот,понякога е просто предположение.
Но в този вариант беше напълно вярно:
-Не се страхувай от мен но не ме питай повече нищо за мен,а пентаграма е просто пианска вечер...
Знаех си,че може и да не ми повярва:
-И да не ми вярваш просто не питай но не съм вещер.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 7:20 pm

- Добре -казах
- Съжалявам ,ако съм те обидила.Мисля да си лягам,стана късно .Ако ти се спи и на теб,третата стая е стаята за гости.Ако не ,може да погледаш телевизия.Имам ти доверие ,надявам се да не ме ограбиш- Засмях се ,беше шега ,не го мислех сериозно,не изглеждаше такъв.
- Шегувам се-казах сладко ,усмихнах се и му пожелах.
- Лека нощ.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 7:25 pm

Тя се качи горе,като и аз след малко се качих в стаята не и пожелах лека нощ. Но като влязох до огледалото в стаята стоеше дух,беше облечена като прислужница. Беше обикновено да ги виждам:
-Тук ли си загинала?
Тя се обърна,обикновено избягваха да ми говорят.
-Розите!
И посочи през прозореца:
-Кой?
Погледна ме,и получих видение,подпрях се на пантата на вратата. По дяволите мразех като правят така.
-Ще и кажа...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 9:24 pm

Качих се в стаята си и се съблякох ,бях толкова уморена, облякох си комплекче за спане ,което се състоеше от късо синьо потниче и в същия цвят боксерки.Надявах се Дийн ,да се чувства ,добре в имението ,имаше ,нещо странно около него. Дори ,да не беше вещер ,криеше нещо ,но това си беше негова работа.Нямах право ,да се меся.Заспах и сънувах отново всичко ,беше толкова реално .Бях там на задната седалка ,ядосана ,защото ,ме бяха взели от купон ,заради тъпата семейна вечеря.Татко караше ,а мама се опитваше ,да ме накара,да се усмихна.Така я помня усмихната ,до самият край.После всичко беше трясък ,страх и болка.Не можех да дишам ,дробовете ми се пълнеха с вода.Събудих се и изкрещях със цяло гърло.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 10:02 pm

Чух писък от стаята и втурнах се като инстинкт,тъкмо бях съблякал потника когато изпищя. Втурнах се в стаята,като я погледнах,тя лежеше в леглото цялата обляна в пот,беше изплашена,явно бе сънувала някакъв кошмар. Приближих се бавно до леглото и казах:
-Кошмар ли сънува?
Не осъзнавах,че съм гол до кръста,и се виждаха стари белези,пентаграма и обинтованата рана.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 10:13 pm

Усъзнах ,че продължавам ,да крещя в мигът ,в който Дийн се втурна към мен.Говореше ми успокоително и стоеше на разстояние.
- Еля гушни ме-казах ,бях толкова разтроена ,че той се го направи.Когато ме прегърна ,усетих ,тръпки по цялото си тяло ,но и някакво успокоение .Той беше гол до кръста ,аз в оскъдно обекло,което очертаваше тялото ми ,но в този момент ,не мислех ,за това и въпреки всичко ,ми харесваше ,да го притискам до себе си.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 10:23 pm

Да беше много разстроена гушна се в мен,като ме притисна до себе си. Аз само леко я погалих по гърба да се успокои но докосвах,кожата на гърба и,тогава осъзнах,че е в оскъдна нощница. Сатана ми неудобно но тя още не се бе успокоила:
-Спокойно това беше само кошмар.
За да се отскубна от нея и да спра този неудобен миг казах:
-Да ти донеса вода?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 11:31 pm

- Да благодаря ти -казах ,докато ставаше ,да ми донесе водата ,го огледах ,леле ,колко добре изглеждаше.В момента в ,който се върна ,изпих водата,на един дъх и го прегърнах отново.Но този път ,не беше ,че бях разтроена ,а че исках да го почувствам ,отново до себе си.Толкова приятно чувство ,борех ,се със себе си ,да не го разцелувам.Не бях била с мъж ,повече от година и сега сякаш хормоните ,ми полудяваха.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 11:37 pm

Тъкмо се напи и отново ме прегърна,неловкия момент продължи. По принцип бях голям женкар но не можех да гледам така над нея,беше толкова сладка,малка и нежна. О,пак се бе отвял над някъде,тя се притискаше до мен и се борех с част от себе си,да не се подам,а и без това бях малко пиян.
-По добре ли си?
Но тя не ме пускаше,явно не беше добре. Погалих я по главата,като се опитвах да не стане нещо. В този миг усети... Мамка му!
Станах рязко,по дяволите бях,като някое момче,обърнах и леко гръб за да не ме види и казах:
-Аз ще те оставям..
Посочих:
-Да лягам...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 11:47 pm

Беше ме прегърнал и ми действаше ,наистина успокоително ,когато го усетих ,как ме опира ,стана му неудобно.Аз също цялата се изчервих,той ме желаеше,както и аз него.Но не бях такова момиче ,а явно беше ,че и той не искаше просто да ме мине.Бях му благодарна.
- Да добре-казах само,като не смеех да го погледна ,че очите ми ,все се стрелкаха към издутите му панталони ,а толкова исках да го докосна.Но подтиснах този порив,беше хубаво поне ,че това ,че ме беше възбудил,ме накара напълно да забравя кошмара си.Но сега със сигурност ,нямаше ,да мога да заспя.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 11:50 pm

Не го бях правил от тинеджер това но се заключих в банята,имах нужда от облекчение. По дяволите бе невероятно сладка,как се бе допряла до мен можех да усетя гърдите и. Докосвах се и определено целия горях. Ако бях онзи женкар,щях да вляза и да я обладая но просто останах сам със себе си и лудата си фантазия.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:04 am

Той изчезна бързо и по-добре ,ако не беше щях ,да го нападна .Усетих ,че съм се подмокрила,беше абсолютна лудост ,не можех да го искам ,с някой ,който познавах ,едва от няколко часа.Блязох в банята ,бях потна от сънят и от докосването ,до кожата му.Пуснах душа ,за да успокоя сгорешеното си тяло.Докато се сапунисвах ,започнах да се докосвам ,беше наиситна хубаво ,никога преди не ми се налагало ,да го правя.Но сега определено имах нужда.Докосвах се ,все по-интимно и на дълбоко,започнах да стена ,а пред мен беше фантазията за Дийн и невероятното му тяло.О само как го исках,свърших и седнах на пода ,а водата се изливаше върху мен.Какво бях направила,за Бога ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:09 am

Представях си я как прониквам в нея и как се движа,движех се и тогава просто избухах. Седнах на тоалетната чиния,като се опитвах да се успокоя и да спра да дишам,като някое животно.
Станах,като пуснах душа трябваше да се измия,целия бях в пот и не само в това. Водата изми всичко но не и фантазиите за нея. Дали спеше,можех ли да се промъкна отново в стаята,щеше ли да ме иска?
Подпрях главата на стената срещу душа,по дяволите трябваше да се държа по добре.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:15 am

Станах от пода в банята и се доизмих,но вече без да се пипам,не че не исках.Но щеше да е прекалено.Дали вече бе заспал ? И ако не е ,какво ще направиш ,ще се нахлуеш ,в стаята ,само по хавлия ,която ще захвърлиш ,той ще се пресегне ,ще те притисне на леглото и ще те направи своя ? Глупаво момиче ,забрави ,за фантазиите си ,това никога няма да стане ,той е невероятен мъж и може да има всяка жена,защо ще се спре ,на едно обикновенно момиче ?Исках да спра ,да мисля,за това глътнах приспивателни ,те ми помагаха,да преодолея кошмарите и да заспя.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:21 am

Минах покрай коридора но тя спеше,погледах я беше красива но след това си казах "Глупак върви и заспивай!"
Тръгнах обърнах се и отидох в спалнята,след дълги размисли и четвърт страст заспах. Не се събудих доста дълго време. Просто бях много уморен но я сънувах,беше прикъзен еротичен сън,който на сутринта,го накара да се вдигне. Дори не го бях усетил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: