St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт - Page 5 EmptyИмението Гилбърт - Page 5 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 5 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт - Page 5 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:44 pm

Ехе,чувстваше се като цар,не бе поддръжник на това,че любовта на мъжа минава през стомаха но неговата сега летеше,целуна я бързо по устните и се залови да хапва. Бързо се наяде и се облегна назад,като вдигна потника,е там имаше мускули но се чувстваше надут,погали се и каза:
-Ако продължаваш така,няма да мога да влизам в колата.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:16 pm

Засмях се.
- Всичко ,за моя любим мъж ,дори да се закръглиш малко ,пак ще си те харесвам.-Казах и станах да измия съдовете.Като свърших с тях ,отидох да го прегърна.Беше повече от странно,но за малкото време ,в което бяхме заедон ,вече не можех да съм далеч от него,да определено се бях влюбила.Целувах сладките му устни ,които имаха още вкус на сладко от диви плодове и не можех да му се наситя.Но и с него се случваше същото.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:25 pm

Беше хубаво мислех си,че сънувам но бе красиво. Погалих я по гърба:
-Благодаря ти за закуската но се чувствам гузен,все едно...
Чувстваше се гузен все едно я поробва в кухнята но за жалост той можеше да прави само яйца на очи и нещо,което се претопляше:
-За това искаш ли довечера да отидем на ресторант?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:55 pm

- Да това е страхотна идея-усмихнах се.Щеше да е хубаво ,да поразнообразим малко и без това ,в хладилника ,нямаше вече почти нищо и трябваеш да пазаруваме,ако искахме да ядем нещо.Но идеята за ресторант ,беше по-добра,от тази за пазар и без това сега в този момент не ми се излизаше никъде.
- Хайде,да гледаме филм .-казах ,но се засмях като си спомних, последното ни гледане,как правихме всичко друго ,но не и да гледаме в екрана.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 12:17 am

-Ако искаш секс просто трябва да кажеш не е нужно да увърташ...
Стана и мина покрай дивана,като се запъти към стълбите но не подмина дивана:
-Ела да видиш какъв филм ще ти покажа...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 12:52 am

-Дийн ,защо и най-нормалното нещо приемаш ,като покана за секс ?-запитах ,но все пак отидох,нямаше ,да му откажаОтидох на дивана и го оставих ,да ме събори под него,беше хубаво ,да го чувствам ,така,даже прекалено.От устните ми се откъсна стенание,когато ръцете му се заиграха с най-чувствителните ми места.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 12:59 am

Надигна се седна на дивана,като я дръпна към себе си,оправи разрошената и коса и каза:
-Добре нека гледаме филм...
Той само се шегуваше,щеше да гледат филм:
-Какво ще гледаме?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 2:19 am

Не не можеше,да ем възбуди и остави така,нали ?
- Какво искаш да гледаме-казах сластно,а кракът ми ес протекна и погали неговия.След минута бях в скута му и го целувах страстно.
- Май нищо-казах и се засмях,когато можах да се отделя от усните му,но то беше само за малко ,после ,пак бях покорена.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:48 am

Реших да си поиграем малко да удължа желанието,вдигнах я и я сложих до мен,като хванах дистанционното и пуснах някакъв вампирски филм. Но през цялото време леко я галех и неволно я докосвах по бедрото или по гърдите. Истината е че и аз бях много възбуден но бях в настроение за игри.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 9:54 pm

Дразнеше ме и още повече,разпалваше в мен страстта. Всяко негово уж ,неволно докосване ,ме караше, да изтръпвам.Вече не издържах,съборих го се качих върху него.Свалих бързо тениската му и зацелувах изваяните му,с мускули гърди,като спусках езикът си ,по релефа.
- Дийн изстенах.
- Невероятен си ,подлудяваш ме !
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 10:06 pm

-Ще те изпитам на филма...
Заядох се аз но исках да я дразня още малко. Надигнах я лекичко и я сложих на дивана:
-Догледай филмчето и после целия съм твой...
Трябваше да има и такива моменти да се заиграват.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 11:04 pm

- Не ,не бъди лош -казах аз ,като леко се нацупих.Исках ръцете му ,по тялото си и ги исках веднага.Свалих блузата си ,а после и дънките ,той стоеше и уж си гледаше филма,но всъщност наблюдаваше ,какви ги върша.
- Какво ?-казах ,като го погледнах.
- Просто ми е горещо.-усмихнах се,невинно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 11:19 pm

Тогава и той на пук си свали тениската,като я метна върху нея:
-Да права си много е горещо!
И се засмя но веднага обърна поглед към филма,макар че друг филм отдавна му се прожектираше в ума и я искаше,толкова много,че малкия Дийн започна диво да пулсира.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 11:33 pm

Той продължаваше,да упорства ,но виждах,че малкият му предател, беше повече от готов. Усмихнах се и сама си бръкнах в бикините и започнах да се галя,ако това не можеше ,да го откъсне от филма,то не знаех,какво може.Започнах леко да стена и да се докосвам,като пъхам пръсчетата си ,затворих очи ,от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 11:44 pm

Това бе удар под кръста не можех да устоя точно на това. Тя стенеше и пъхаше пръстите си там където трябваше да бъда аз,това ме подразни. Целунах я диво,като я повалих да легне,дръпнах ръката и от бикините,облизах ги и с едно движение се отървах от ненужната дреха. Свалих на долу панталона и боксерките,което освободи малкия Дийн но той не искаше свобода,а да се мушне в нея,а аз нямаше да го въздържам повече. Проникна дълбоко и извих.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 11:51 pm

Знаех ,че няма да издържи ,но страстта ,която последва,не я очаквах.Нахвърлими се ,като обезумял и ми проникна без прелюдия,добре ,че бях вече достатъчно мокра,иначе щеше ,да ме заболи.Задвижих таза си ,за да направя триенето по-интензивно.Беше невероятно и ме караше да стена шумно,да се движа все по-бързо,за да направя удоволствието по-силно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 12:06 am

И тя се движеше влудяваше ме и нямаше да издържа дълго така,за това спрях за малко и продължавах да я целувам и галя нежно:
-Толкова ме влоди,че за малко да не те изчакам...
Целувах я още малко,когато бавно се задвижих:
-Ели...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:40 am

Беше толкова сладък ,така се притесняваше,че може да свърши,преди мен ,а не трябваше.Погалих нежно лицето му.
- Успокой се Дийн и да свършиш преди мен ,ще имаме още много опити ,за да задоволиш и мен.-Целунах го нежно.Беше ми важно,да му доставя максимално ,за това се задвижих,въпреки протестите му.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:07 am

-За бога!
Извика от страст той и не можа да се сдържи,задвижи се по бързо и по бързо не можех да се сдържа исках и тя да свърши но не можех да издържа повече,побъркваше ме:
-Мила не мога повече...
Опита се да забави но тя продължи и нямаше изход и свърши.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 9:40 pm

Той свърши,явно се бях престарала ,но хубавото беше,че не омекна веднага и продължих,да си се движа,докато и аз получа своя оргазъм.Отпуснах се на гърдите му.
- Ти си най-хубавото нещо ,което някога ми се е случвало.-Казах ,все още дишайки тежко
- Надявам се и за теб ,да е така.-Погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:01 pm

Почти не можех да кажа нищо члена ми още пулсираше но не можех толкова скоро,знаех че не мога. Прегърнах я тя бе откровена но всяка дума която казваше и чувствата,който изпитваше ги изпитвах и аз:
-Така е по-хубаво нещо от теб никога не ми се е случвало в живота.
Беше така,толкова много бях преживял но тя определено бе най-хубавото.
-За първи път имам причина да остана.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:34 pm

Усмивка грейна на лицето ми,но не само външно и отвътре бях щастлива.Сърцето ми лудо биеше ,бях го намерила,най-после ,нямаше да съм сама,това беше мъжът преопределен за мен.Гушнах се в него и ес заслушах ,в сърцето му ,което препускаше,толкова лудо,като моето.
- Правиш ме много щастлива-казах нежно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:21 am

-И ти мен!
За първи път в главата му се пробиваше път,се пропи мисълта за семейство,можех тук да създам семейство и то точно с нея. Но бе рано да говоря за това не исках да я притискам:
-Страшен филм!
Засмях се като я погалих по голото и рамо.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 10:04 pm

- Да ,трябва по често да го практикув... гледаме -засмях се ,след което станах и отидох да се измия,като се върнах се облякох.
- Толкова се ,развам,че те срещнах-целунах го и погалих косите му беше ми много хубаво ,той беше просто съвършен.
- Хайде да пием кафе -усмихнах му се и го хванах ,за ръката.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 10:17 pm

-Добре...
Дигнах се с пъшкане,като отидох до кафеварката и я заредих,поне това можех да направя. Сипах в чаши кафето,като и подадох една чаша на нея и седнах на масата:
-Захар и сметана ако искаш ти ще кажеш къде са!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: