St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт - Page 2 EmptyИмението Гилбърт - Page 2 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 2 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт - Page 2 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:26 am

Събудих се ,чувствах се мръсна ,за това влязох и се изтърках хубаво.Но банята ми носеше спомени ,за безумието снощи.Слязох ,да направя закуска ,сигурно щеше да е гладен.Изведнъж ,една мисъл ме сви ,той щеше да си тръгне ,не не исках да го пускам.Но нима можех да го задържа и какво щях да му кажа. Дийн остани ,да живееш при мен,за да мога да ти се любувам и да мастурбирам в банята.Не това беше ужасно,той слезе ,тогава се почувствах,още по-неудобно.
-Здрасти -казах ,без да го поглеждам.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:30 am

Тя готвеше обърнала ми бе гръб,като си предстаях,как се приближавам до нея и го правим в кухнята. Още не се бях събудил,а мислех за глупости,седнах на масата бързо:
-Мирише хубаво!
Казах аз като се опитвах да се скрия с една сълфетка,дано не го видеше:
-Но не бе нужно..
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:38 am

- Напротив Дийн-опитах се гласът ми да звучи уверено ,но той трепна при споменаването на името му.Надявах се да не го забележи.
- Това е малък жест ,за това ,което напарви за мен.А и ти си тръгваш ,искам да ме запомниш ... като добра домакиня.последното го измислихна бързо но се надявах ,да не ,звучи като скалъпено.Обърнах се ,с лице към него и му поднесо палачинки с сладко от боровинки.
- Надявам се ,да обичаш ,ако не имам някъде и шоколад -засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:42 am

Обожавах палачинки с боровинки,ухилих се беше от радост:
-Обожавам палачинки и боворинки...
Направо бях възхитен но трябваше да си изнамеря причина да поостана още малко не исках да си тръгвам толкова скоро:
-Но мога ли да те помоля да остана още ден два докато се оправя,раната е много дълбока и все още ме боли...
Надявах се да звуча обедително и да ме иска все пак.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:47 am

Думите му предизвикаха ,неистова радост в мен .Но тогава се осъзнах.
- Да може да останеш ,колкото искаш-А дяволчето в мен крещеше "За цял живот"
- Но ако много те боли ,дай да видя-Казах и дръпнах фанелката му ,от допира настръхнах ,и сякаш и той,но се съсредоточих ,върху раната.Не изглеждаше ,чак толкова зле,което ме зарадва.Дали не си търсеше и той причина ,да остане ? Не това ,беше глупаво ,дори ,да си го помислям.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 12:53 am

Издадох шум на леко неудобство от това,че докосна раната,нали и без това трябваше да изглежда,че ме боли. Но истината е че ме сърбеше и за това изсъсках така:
-Ам може ли да хапнем сега палачинки...
Казах за да я отколоня и да не се изхлузи сълфетката от скута ми.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 1:06 am

- Да разбира се -усмихнах му се и започнахме да е храним,настъпи неловка тишина,нарушавана само от тракането на приборите и дъвченето на палачинките.След ,като се нахранихме ,измих съдовете.
- Е какво ти се прави ?-усмихнах се,на мен ми идваха само луди ,неща в главата.Но ме радваше и мисълта ,че щяхме да прекараме ,целият ден заедно.
- Ще те улесня ,да излезем или да останем тук и да гледаме нещо ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 1:22 am

Не можех да се съсредоточа,нищо свястно не ми идваше на акъла. Но трябваше да я разсея за миг:
-Да пускай филма,аз само ще отида до банята и ще се върна.
След това тактично и полека се изнизах до банята,трябваше да се наплискам с горяща вода но бях оставил вратата леко отворена. Пуснах чешмата и направо подложих главата си но май трябваше другата. Трябваше да се успокоя.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 1:59 am

Пуснах някакъв екшън ,надявах ,се да му хареса.Но той се забави твърде много.Чух ,че е в банята и тъкмо се канех ,да почукам ,когато видях ,че вратата е открехната ,надникнах вътре ,любопитсвото ме бе завладяло,но все пак се надявах,че нямаше да си взима душ,тогава видях,че си е намокрил главата и се държеше така ,за не я,все едно го боли.
- Добре ли си ? -казах
- Имаш ли нужда от нещо ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:04 am

Тя влезе в банята,точно за нея си мислех тогава просто не си дадох обяснение на следващото действие. Приближих се до нея,от мен се стичаше вода,леко я прихванах за кръста тя не се отдръпна,сложих другата си ръка на бузата и и се приближих до устните и,колебаех се но исках да я целуна. Бях затаил дахът си:
-Аз само...-дишането и сърцето ми се ускори-Ако не искаш отблъсни ме,ще те разбера.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:12 am

Влязох в банята ,исках ,да му помогна,но тогава ме хвана за кръста и ме приближи към себе си ,телата ни бяха толкова близо ,че можех да усетя ,че е възбуден,също като мен.Трябваше ,да го отблъсна ,всичко в мен го крешеше,но притисната по този начин ,не можех да мисля трезво.
- Аз... -казах ,не знаех как да продължа.Той стоеше на дъх разстояние ,усетих как ,започнах да треперя,защо се сдържах ? Трябваше или да го отблъсна или ,да му се отдам.Беше просто ,но аз не се решавах.Стоях прикована от ръката му ,но нито му отказвах ,нито потвърждавах,просто се наслаждавах на усещането.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:21 am

Не се отдръпна,трепереше дали да не я пусна но не можех. Приближих се още малко първо устните ни се докоснаха но след това премина в страстна целувка,която можеше да спре дъха ми,бях дори затворил очи. Отдръпнах се като дишах много бързо,махнах ръката си от бузата и,като почти бях готов да я пусна макар,че исках да я хвана и да я занеса в леглото и да я обладая. Прехапах устна и казах:
-По добре е...-казах с пауза -да гледаме филм...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:28 am

Гледахме се известно време ,когато се доближи и ме целуна,цялата настръхнах ,усетих как се подмокрям ,как копнея ,това да прерасно в нещо повече.Но трябваше да спра ,да мечная,най-вече,защото не желоех,да съм му еднодневка,бях започнала ,да се влюбвам.Костваше ми неистиви усилия ,да изрека ,следващите думи:
- Да ,трябва да спрем...да гледаме филма.Седахме на дивана ,но изобщо не можех да се съсредоточа ,върху екшъна ,постоянно поглеждах към него ,устните ми ,още горяха от целувката му.Исках още ,обърнах се към него ,все едно щях да му кажа ,нещо,но мълчах.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:39 am

Седнах,като сложих една възглавница пред себе си,филма ме разсейваше до някаква степен но още помнех топлите и меки устни. Обърнах се към нея тя ме гледаше:
-Всъщност,ще ти кажа истината.
Закашлях се леко:
-Не е заради раната искам да остана заради теб,защото искам да имам по голяма възможност да те опозная.
И си спестих,че я желая мислех,че щеше да се подразбере.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:51 am

Усмихнах се ,думите му топлеха сърцето ми.
- Радвам се ,че не е заради раната и че вече не те боли.Да можеш да останеш тук ,колкото поискаш и ще се радвам,да се опознаем.Тогава се облегнах на него ,щом щяхме да се ,опознаваме ,трябваше ,да започнем с прегръдки и с докосвания.Макар,че още сега исках ,още тук на дивана да се опознаем най-основно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 2:58 am

Облегна глава на рамото ми,взех ръката и,като преплетох ръцете си в нейните,като ги наблюдавах,бяха нежни и исках да ме докосват. Филма изчезна не ми пукаше,какво дават,бях се отдал на момента да бъда с нея:
-Впрочем има ли си сте една младо помощница на име Марта?
Попитах снощи я видях но можеше и да е от съседна къща,понякога се материзираха.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 7:48 pm

Погледнах го учудено
- Не не я познавам,трябва ли ? А ти къде я видя,тук в имението ли ? Обърнах се към него ,лицето ми беше близо , като за целувка ,но не мислех ,за това беше казал нещо,с което ми беше разпалил любопитството.Гледах го ,почти без да премигвам.Облегнала ,се удобно на рамото му,право в очите.
- Дийн ,къде видя ,тази Марта ? И защо реши ,че трябва ,да я познавам ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 7:53 pm

-Ами понякога виждам духове,Марта е слугиня,била е убита и заровена в рози но на вън във вашата градина няма този,а басейн.
Не знаех как ще реагира на това:
-Явно е от съседната къща но трябва да я погребем както трябва,за това ще се обадим в полицията да проверят съседните къщи.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:18 pm

Не можех да повярвам ,ккави ги говори ,чувах думите му ,но те не стигаха до съзнанието ми .
- Чакай малко ,каза ,че не си вещер,как така разговаряш с мъртвите ?-Усетих как потрепервам ,нещо повече в мен се породи желание ,да поговоря с мама и татко ,да щеше да е страшно,но исках да го направя.
- Дийн -казах като в гласът ми ,имаше молба.
- Свържи ме с мама и татко , искам да знам ,че са добре и там където и да са ,нищо не ги боли и са щастливи.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:23 pm

-Не не мога да го направя!
Казах аз и станах:
-Не мога да го направя това не е телефон,не мога да те свържа с тях!
Но истината беше,че можех да я свържа,защото знаех,че те са на хубаво място но не можеше:
-Повярва,те са добре там където са си.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:28 pm

Натъжих се.
- Разбирам -казах
- Аз ще лягам ,лека нощ.-Запътих се нагоре към стаята си ,но усещах как вътрешно ,ще се разкъсам,все пак можех ли да му вярвам ,че те наиситна са добре.Ами ако не бяха ,исках ли да знам ? Не.Това щеше да ме съсипе.Легнах си в леглото ,но усетих ,че треперя,имах нужда някой да ме гушне и успокои.Но ,ако легнеше в това легло,нямаше да мине само с гушкане.Желаех го до безумие.Трябваше ,да си избия тези мисли от главата.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:33 pm

Стоях долу,отворих хладилника,като взех от рафта една бира. Трябваше да се успокоя,защо не го направих,щеше да види,че са на хубаво място,щеше да и олекне но аз не и нея. Опрях се на хладилника,като ми се искаше да се кача горе но не можех,трябваше да бъда мил.
Отпих от бирата,като скоро щеше да свърши.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:42 pm

Сънувах ,но за първи път от толкова време насам ,не беше катастрофата ,нито нещо от живота ми преди това.Сънувах него ,как го докосвам ,как го целувам ,как ме люби.Съвсем несъзнателно ,бях отметнала завивката си и бях започнала да се галя,бях пъхнала ръката си в бикините и намерила едно чувствително местенце,но през цялото време сънувах ,че го прави той.Бях започнала да стена ,шумно и да се мокря.С другата си ръка стисках едната си гърда.
- Толкова те желая шептях ,ох ,ох ... искам те... Дийн -бях изкрещяла.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 8:55 pm

Качих се на горе и тогава чух стенания нежни,такива който исках да чу,вратата беше открехната. Тогава я видях,чаршафа бе отметнат,ръката и се бе пъхнала под бикините и нежно пъхаше пръсти навътре,галеше се. Можеше от тук да си проличи,колко да мокри и влажни бикините и,а с другата ръка нежно си играеше с гърдите си. Тогава чух името си,явно сънуваше,как го прави.
Още преди това нещо се бе надигнало в мен,само го докоснах,като пъхнах и аз ръката си под дрехите,гледах я как се гали и как нежните и пръстчета леко влизаха навътре.
Тогава просто не издържах,приближих се бавно съвсем бавно и без шумно,като измъкнах бикините от прекрасните и бедра. Още спеше сякаш го мислеше за сън,бе глупаво и тъпо да я подвеждам но щеше да е хубаво да я събудя с това.
Беше мокра,нежните и зачервени устни пулсираха,пъхаше нежно ръцете си и стенеше. Тогава ги отместих и ги замених с моите устни,като езика ми се разходи между устните и,леко потрепна на розовото и клиторче,а пръста ми леко проникваше в горещото и влагалище,като изкарвах пръстечето си в лекото отворено отворче пъхах езичето си.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:04 pm

Продължавах да сънувам ,но всичко ставаше все по-реално,вече го усещах ,как ме докосва с устните си.Прекалено реално ,нима сънищата можеха да са толкова хубави.Можех да усетя топлината и докосването му ,сякаш наистина бе до мен.Ръцете му ,които ме галеха и устните ,които ме изгаряха.Усетих как не ми достига дъх ,отворих рязко очите си ,не не бе сън ,той бе тук и наистина го правехме.Без думи го придърпах към устните си ,когато го целунах ,усетих вкусът си ,беше толкова възбуждащо.Ръцете ми ,започнаха да се разхождат по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: