St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт - Page 3 EmptyИмението Гилбърт - Page 3 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 3 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт - Page 3 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:12 pm

Не успях да оближа устните си,когато тя ме придърпа и ме целуна страстно,не се изплаши от съня и от това,че бях до нея. Пиех от сладките и устни езика ми си играеше с нейния,члена ми леко пулсираше докоснат до корема и толкова я желаех.
Разтворих бедрата и,като я погалих нежно,бе повече от готова за мен. Тогава проникнах,бавно за да усетя стегнатото местенце,което притискаше огромния ми член,а и ме бе страх да не я заболи,защото бях доста надарен.
-Добре ли си скъпа?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:22 pm

Изстенах когато ми проникна,но гласът му ме извади от унеса.
- Ох -извиках, той беше толкова голям ,а аз от толкова време не го бях правила,че ме заболя ,но бързо болката премина.
- Да добре съм ,не съм го правила от доста време-казах ,но не можех повече да говоря ,той разпиля мислите ми.Задвижих тазът си в ритамът ,който беше въвел отначало бавен и чувствен ,после див и невъздържан.Отново потърсих устните му и го целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:34 pm

Члена ми бе доста голям но тя свикна бързо с него,движех се бавно за да може да свикне. Движех се бавно и постепено забързах. Целувах устните и но езичето ми палуваше и слизаше надолу,като си играеше с зърното,леко го обикалях,гъделичках връхчето,като го засмуквах като вакум с устните си. На вътре и на вън,леко го захапах,между зъбите но само колкото да я подразня.
Задвижих се малко по бързо,като целувах устните и бях прихванал гърдите и,който пълнеха ръцете ми,а сърната и стърчаха,между пръстите ми и се мърдаха на ляво и на дясно.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:57 pm

Извивах се и стенех под него ,какво правеше този мъж с мен ,беше нереално.Толкова го бях искала ,да го почувствам така.Бях си го представяла,но дори така не бях подготвена за това.Той палеше цялото ми тяло и изгарях в див пожар. Джиженията му станаха толкова бързи ,че почнах да крещя ,от удоволствие.Целуваше и галеше гърдите ми ,моите ръце също докосваха гърбът му ,а пръстите ми страстно се впиваха в него.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 10:06 pm

Исках тази нощ да е незабравима за нея,да я помни дълго,исках да и докарам най вълнуващия оргазъм,исках да е невероятно щастлива. Движех се по бързичко,като ръцете ми не спираха да шарят но и аз бях толкова близо. Толкова дълго я бях желал,че това сякаш беше част от фантазията ми.
-Невероятно е толкова го желаех,толкова те желаех...
Казах го толкова накъсано и невероятно,че не знам дали нещо се разбра.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 11:16 pm

Аз също -простенах.Усещах колко ми е близо оргазмът ,той беше просто невероятен и ме караше да крещя ,когато дойде ,се почувствах на върха.Изкрещях с цяло гърло и се свих в него ,но не престанах да се движа ,за да получи и той своето удоволствие.Когато и той свърши,се облегнах на гърдите му ,още дишах тежко.
- Дийн ,какво се случи ,помня ,че си легнах и след това,вече ме любеше.Кога стана това ,как така се случи ?
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 11:24 pm

-Тъкмо отивах към стаята си,когато те чух да стенеш,помислих,че сънуваш кошамар...
Спомена пак ме връхлетя и добре,че бях свършил иначе щях пак да съм готов:
-Беше отворено,а ти се беше отвила,беше пъхнала дясната си ръка под бикините и се докосваше,а лявата ти бе на гърдите,бе затворила очи исках да се дръпна но спомена името ми и това просто ме отключи и не можеше да ме спре.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 11:35 pm

При думите му погледнах невярващо ,след това ме връхлетя ,такава вълна на срам,че се отдръпнах.
- Видял си ме да мастурбирам,Дийн ,аз попринцип ,него правя,но не знам какво ми става.Още щом те видях там в бара ,като ме защити ,те пожелах до лудост.-Млъкнах бях казала твърде ,много ,не знаех как ще приеме това откровение.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 11:42 pm

Надвесих се над нея,по бузите и избиха розови петънца,засрами се. Целунах я нежно,като се усмихнах:
-Беше най-сладкото нещо ,което бях виждал някога. Нямаше да ти го казвам не исках да те засрамвам но аз ще ти издам нещо,и аз не останах съвсем мирен...
Отново я целунах за да я успокоя:
-Недей наистина бе невероятна,това не е срамно,а невероятно,пак бих те гледал,как го правиш.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 12:49 am

- Стига Дийн ,пак ще ме изчервиш-казах.
- Но се радвам ,че си се престрашил ,защото аз намаше ,да го направя.Не съм такова момиче.-засмях се.Май тази реплика ,вече не важеше,върнах се отново в прегръдките му и го целунах страстно.
- Невероятен си.-заиграх се като прокарах пръсчета по тялото му ,когато немирника ,се изпарви отново казах :
- Опа ,не исках ... всъщност не е вярно, искам те отново.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:05 am

Преобърнах я като,се оказа над мен:
-Хитрушата ми тя!
Целунах я страстно,като я погалих по лицето,а после устните като докоснах долната и устна,а после брадичката:
-Никога не съм те мислил за такова момиче. Принципно аз съм женкар но при никого не съм искал да оставам толкова дълго...
Галех я по гърба нежно:
-Каквото искаш можеш да си го вземеш..
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:36 am

Той ме обърна така че да съм отгоре ,явно искаше аз да действам.Започнах да целувам вратът му и постепено да слизам надолу.Но думите му ме накараха ,да спра.
- Точно от това се страхувах ,че ако стана твоя ,ще си тръгнеш ,че си само заради това тук.Но ще се погрижа ,дори да си ,си мислил това,след тази нощ ,да размислиш.- Целувките ми ставаха все по-дръзки и интимни.Когато стигнах до членът му нежно го облизах ,той целият настръхна.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:42 am

Не го очаквах да го докосне с устни не можех да повярвам. Облиза го и той целия стана като камък дори потрепваше:
-Скъпа не е...
Да кажа тъкмо не е наложително,когато ръцете и се раздвижиха:
-Да...
Безумно ми харесваше това,което правеше сега но още повече я исках.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:04 am

Започнах да хапя нежно и страсто Дийн ,той вече не издържа и ме обърна ,проникна ми.Изстенах силно ,беше невероятно да го чувствам ,не исках да спира ,да се движи ,скръстих кракат си на кръста му ,а той ги повдигна нагоре ,за да ми проникне още по-дълбоко.Беше толкова хубаво ,движех се в неговият ритъм.Но после аз поех инициятивата ,като го накарах да се обърне ,че да съм отгоре.Сякаш танцувах така извивах тялото си ,а той трепереше под мене,целувах устните му ,а той си играеше с гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:10 am

Целувките ни преминаха от страст в леко захапване и лудо засмукване но без да си причиним болка. Играех си със стегнатите и гърди,обожавах големината,ореолчетата и сърната и,който ме викаха да ги засмуквам. Тя не спираше да се движи и това ми харесваше,бе като в танц:
-Красив танц!
Дишах бурно издавах стонове,дълбоки мъжки стонове,бях я прихванал леко за дупето за да и помогна.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 5:07 pm

Целувах го нежно и се движех в синхрон с тялото му.Беше просто нереално,невероятно,започнах да се чудя ,как не му се бях отдала ,по-рано.
- Дийн -стенех името му.Какъв мъж само ,всяка час от тялото му беше мускул,повдигаше ме ,с такава лекота ,сякаш бях лека ,като перце.Наслаждаваше се ,на тялото ми ,играеше си с гърдите ми ,което допълнително ме възбуждаше.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 7:33 pm

Тялото и ме пристрастяваше да я докосвам и да желая да я задоволя. Движеше се лудо и това ме побъркваше още повече. Лръстчето и се извиваше,а ме бе обяздила,като ездачка лудо и не реално.
-Невероятна!
Погалих я по гърба,като исках да бъда много нежен. Езика ми си играеше с нейния,тя бе много послушна и се водеше по мота игра,толкова много се бяхме увлекли в целувките,че спряхме движенията.
Сложих ръката си отзад на врата и,като огледах лицето и,още дишах бързо и я целунах отново,подтикнах я да се движи.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 10:32 pm

Движенията ,ни ставаха все по-диви.Леглото лудо се тресеше и поддаваше ,от тежеста ни.Но не исках да спираме ,беше нереално,след този умопомрачителен секс ,щях да се влюбя в него.Целувах диво устните му ,не можех ,да му се наситя.Изведнъж ,усетих ,че ще свърша,толкова удоволствие ме удари ,така изведнъж ,че изкрещях и не можех да се спра,няколко минути.Легнаха уморена върху него ,но не му позовлих ,да излезе от мен.Исках ,да продължа,да го чувствам.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 10:41 pm

Тя свърши,толкова бе сладка,така извика и се изви. Целунах я исках да си почине но тя не се мръдна,остави ме да съм в нея:
-Почини си красавице,после пак!
Но тя се задвижи:
-Елена...
Казах като дишах бързо, не ми бе нужно още много,задвижих я малко по бързо и края дойде но се дръпнах. За да не е в нея,трябваше да ида да се измия но нямах сили.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 11:24 pm

Отказах ,да спра ,докато и той не свърши мощно.Бяхме се отпуснали и гушнали,един до друг и нежно се милвахме,а където ме докоснеше ,настръхвах.Така се търкули нощта ,в която си принадлежахме , тялом и духом.Не спахме ,чак до разсъмване ,се дарявахме с нежност и страст.Уморена съм заспала,а като се събудих ,той беше още в леглото ми.Цялото ми тяло,беше отмаляло,но това не пречеше ,да го желая още повече.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 11:38 pm

Предид а заспим капнали успяхме да се изкъпен но не и да се облека,цялото ми тяло гореше и не търпях нищо. Даже сутринта се бях отвил. Сънувах я отново бяхме заедно,помръдвах се леко и дишах тежко но съвсем тихо:
-Ели..
Се откъсна от устата му но ще спеше.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 12:22 am

Събудих се от стенанията му ,беше толкова сладко ,да го слушам ,особено ,докато стенеше моето име.Целунах го нежно и го събудих
- Тук съм , любов моя -изпуснах се ,знаех ,че е рано ,да го наричам така,но аз го чувствах,че е съвсем правилно.Придърпах го в прегръдките си и го зацелувах,а ръцете ми го галеха нежно.
- Отивам ,да взема душ ,след което ще закусим-казах и станах от леглото.Това беше най-прекрасната ми нощ в жевота,абсолютно без сънища и най-хубавата сутрин,събудих се до мъжът ,който започвах да обиквам и той стенеше името ми.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 12:27 am

Съня бе прекъснат но не се сърдех,защото щом отворих очи съня не свърши. Тя беше пред очите ми,стана от леглото,бе гола и тя като мен не се бе облякла,надигнах се за да я хвана но тя избяга напред. Ръката му тупна на леглото,тя се обърна и ме погледна,а аз гледах почти срамежливо:
-Мога ли и аз да си взема душ...
Погледнах я но се правех на невинен,като вид сутрешна закачка,а истината бе че исках да се докопам до тялото и.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 1:53 am

Усмихнах се
- Определено умееш ,да се пазариш - Той направи още по-тъжна физономия ,с което ме размя.
- Добре идвай ,но ще кротуваш.-засмях се по-силно ,знаех ,че няма как да ,стане.-Но той вдигна ръка в жест "Честна скаутска".Веднага щом влязохме в банята ,пуснах душа ,но когато кърпата ,вече не покриваше тялото ми ,той отново ме притисна,усещах студенината ,на плочките ,но бях толкова сгорещена ,че ми се отразяваха добре.
- Ей ти обеща -казах престорено ,недоволно.А той само вдигна рамете и сящаш ,казваше. "Да ,ама не съм скаут ".
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 7:02 pm

Е,добре де никога не съм бил добър скаут. Винаги правех поразии. Но нейното тяло просто ме придизвикваше с това тяло. Притиснах я до стената като малкия Дийн отдавна бе отхвърлил скаутското обещание и се докосваше в корема и. Измърках и след това я обърнах:
-Нека ти изтъркам сладкото гръбче...
Целунах я по рамото като взех гъбата и започнах да търкам нежно и да правя пиана.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: