St. Trinian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Trinian

*St. Trinian RPG Forum*
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Имението Гилбърт
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 12:55 am by Дийн

» Да преброим до 100 000
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 9:51 am by Demi Green

» Голямата тераса..
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 12:12 am by Сю Моргенстърн

» Старите гробища
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:53 pm by Андрю

» Броене..
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 11:59 am by Demi Green

» Създаване на хора
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 11:42 pm by Зоуи

» Останалите спални..
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 9:57 am by Зоуи

» Кабинета по физика
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 4:38 pm by Алис

» Търси се..
Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 3:51 pm by Алис

Top posters
Зоуи (157)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Elena (95)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Дийн (81)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Сю Моргенстърн (62)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Джейсън (31)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Анабел (27)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Demi Green (21)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Андрю (18)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Ейдриан Джоунс (12)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Алис (10)
Имението Гилбърт - Page 4 EmptyИмението Гилбърт - Page 4 I_voting_barИмението Гилбърт - Page 4 Empty 
Посещаемост:
free online dating siteFree web counter
Dating
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Съседите:
Имението Гилбърт - Page 4 Minibanerg
St.Trinian’s Playlist

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Имението Гилбърт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 9:40 pm

Той реши ,да ми изтрие гърбът,но ме докосваше така ,че събуждаше ,див огън ,в мене.Въпреки ,че в търкането на гръб с гъба,нямаше нищо възбуждащо.Но той се беше опрял в мене,можех да усетя ,колко е твърд.
- Дийн възбуждашме така-измърках и продължих ,да се наслаждавам ,на усещането ,той хвърли гъбата и вече ме докосваха ,ръцете му ,като продължаваха ,да ме мият старателно,без да пропуснат и едно кътче.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:22 pm

-Не мърдай мила трябва да те изтъркам навсякъде.
Тя се движеше,защото беше възбудена,а и аз безумно вече. Ръката ми мина отпред,като погали корема и и се мушна до бедрата и,като проникнах във влажната и сърцевина с средния си пръст и го размърдах,тя се задвижи в инпулси.
-Много ми харесваше,как в съня си се докосваше,толкова ме възбуди тогава знаеш ли...
Целунах я по рамото,изкарах ръката си като дръпнах дупето и към мен и я наведох напред и проникнах в нея с големия си член,тя изстена,а водата която капеше засилваше усещането.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:04 pm

Толкова умели пръстите му ,където и да ме докоснеха,ме подлудяваха.Проникна ми и ме прикова ,за стената,беше нереално,целувах устните му яростно.Сякаш ,от тези целувки зависеше живота ми.Движехме се бързо ,като все повече ,влудявахме телата си.
- Дийнн-Стенех името му.Уж щяхме да се къпем ,а ето ,че пак ,се бяхме награбили.Ръцете му се ,разхождаха по гърбът ми и ме притискаха,по-силно ,към тялото му .А моите също ,не седяха безучастни.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:18 pm

Обърнах я към мен,като сложих едното и краче на кръста ми и я повдигнах за да мога да се движа в нея. Бе лека като перце и ми бе много лесно да я повдигам:
-Елена подлудяваш ме пристрастяваш ме!
Казах аз накъсано,като нямаше сила,която да ме откъсне от нея,толкова жадувах за устните и,движех се бързо в нея и това и харесваше,защото застена още по силно.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:46 am

- Дийн ще откача-изкрещях.Джижеше се толкова бързо ,че дразкаше ,гърбът ми в плочките ,на банята,но щях ,да му мисля после,сега това нямаше значение.Всяка болка ми носеше ,такова удоволствие ,че я приемах на драго сърце.Не знаех ,как досега съм живяла без него .Вече бях влюбена ,до уши и не исках никога ,да свършва нашият рай.Той все повече забързваше,с което разпиляваше мислите ми .Но нямах нищо против,точно сега ,не исках да мисля за нищо.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:52 am

Свършихме и двамата в някакъв унисон двамата диво и лудо,притиснах я до себе си,като я целунах по рамото,бях наранил гърба и,минах с ръка и отнех болката но тя не разбра,какво се е случило. Измихме се най сетне този път бях по послушен,облякохме се и слязохме долу в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 1:54 am

Слязохме да закусим ,бях умрала от глад ,след такава страст имах нужда да опустоша хладилника.Направих бърза закуска ,че не ми се чакаше ,предполагах ,че и с Дийн е така.Бузите ми още бяха розови ,а и неговата кожа също сияеше.
- Заповядай любовнико -казах сладко и го дарих с гореща ,целувка ,а той сякаш ,това и чакаше ,качи ме на масата.
- Успокой се Дийн ,до сега се любихме ,нека хапнем и ако искаш ,ще го правим ,цял ден ,без това нямаме друга работа-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 2:21 am

Пуснах я да седне на стола но отново се бях наежи. Но и бях гладен след като опитах бях двойно повече,тя готвеше невероятно свърших бързо,бях много гладен. След това взех чиниите и и помогнах да ги измие,трябваше да свърша нещо.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 6:00 pm

Хапнахме и ми помогна да измием чините ,беш евреме ,да измислим какво ще правим днес
- Хайде ,да се разходим навън,на чист въздух-Предложих.Исках ,да изляза и да се разходя,но исках и да е с мен.Толкова се бях привързала към него,че вече се чудех ,как съм живяла ,да сега,без Дийн.Отидох ,да се преоблека,в нещо ,за по-хладно време.Качих се горе ,обух дънки и пуловер,взех и коженото си яке.Целунах Дийн ,отново и си налях вода ,гърлото ми, беше пресъхнало.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 6:38 pm

Отидох го колата за да се пеоблякох,облякох и коженото яке,като я чаках пред вратата,за всеки случай взех и един от специални пистолети:
-Хайде къде ще ходим?
Усмихнах се като хванах ръката и.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 4:14 pm

Върнахме се вкъщи и аз легнах в леглото ,не се чувствах добре,тресеше ме.Явно ,че бях настинала от дългото стоене с мокри дрехи.Дийн ми направи ,горещ чай с мед и лимон и дойде и ме гушна.Като усещах топлината му ,се почувствах по-добре,макар,че очите ми шареха все , към вратата ,в очакване чудовището ,да се появи и тук и да ме погълне.Постепенно ,започнах да се затоплям и отпускам,беше ми станало ,изведнъж много уморено.
- Какво си ми сложил в чая ?-Попитах ,но не чух отговорът ,тъй като се унесох.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 6:46 pm

-Нищо не съм сложил.
И така си беше,просто щом усети топлината,изпи чая и се гушна в мен,моментално се унесе. Гледаше я как нежно спи,галеше косите и и бузите и,който се бяха зачервили от топлината. Малко след нея и той задряма,защото тя го топлеше.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 10:40 pm

Събудих се ,беше ми толка спокойно в съня,но щом отворих очи,кошмарът ,се върна.Добре ,че Дийн беше тук ,в неговите ръце,се чувствах ,наистина защитена.Леко се надигнах,не исках ,да го будя ,но имах нужда от баня.Влязох и се съблякох,чувствах се толкова некомфортно,за това напълних ваната с лавандула и се отпуснах в нея,наложих си ,да не мисля,за нищо.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:03 pm

Събудих се чух водата как се стича или по точно усетих лавандула. Обух боксерките си и махнах лепенката,раната бе заздравяла и помен нямаше от нея. Подпрях се на вратата и я погледнах,беше много сладка. Приближих клекнах до ваната и я погалих по бузата:
-Лавандулова вана хубава ли е?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:31 pm

- Защо не пробваш сам .-казах аз и го дръпнах за целувка.
- Сваляй боксеркете си и идвай,има място и за двама ни.-Усмихнах се.Точно от това имах нужда ,да ме отпусне и накара,да забравя кошмарът ,който преживях.Да се отърся ,от усещането ,че чудовището ,още ме преследва и иска да ме изяде.От всички начини ,да умреш това винаги ми ,се е струвало най-гадно ,както и жив ,да изгориш.Ама какви бяха тия мисли ?
- Хайде Дийн ,ела да ме разсееш ,че мисля ,за разни глупости.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:35 pm

Свалих боксерките но при тази гледка малкия не малък Дийн,бе готов но трябваше малко да се сдържи. Пъхна се в ваната,като я прегърнах силно:
-А,аз също си мисля за глупости...
Целунах я по врата:
-Успявам ли да те разсея?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 12:06 am

- И още как-Казах и се изпарвих ,легнах изцяло върху него,но без да ми прониква,беше хубаво и така ,да го чувствам,че е до мен.Целунах лицето му и продължих по вратът ,беше невероятно възбуждащо,исках да му направя смучка и почти ,се изкуших.Но не исках ,да го белязвам,продължих просто, да го целувам.
- А аз тебе ? -попитах палаво
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 12:40 am

Поклати леко глава:
-Не не успяваш да ме разсееш!
Той бе възбуден и нямаше как да го разсее,а го влудяваше просто го побъркваше. Докато я целуваше по рамото се заигра и и направи смучка,след като се дръпна я видя,колко червена беше:
-Аз не исках но...
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 2:14 am

- Стига Дийн ,голяма работа ,след ден ,два няма да има и следа.Придърпах го пак към себе си ,но тоиз път ,не се посвених и аз да му оставя нещо червено ,е в моя случай лилаво ,за спомен.
- Вече сме квит-изкикотих се.
- Само не се гледай в огледалото,няколко дни-продължих,да се смея.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 7:21 am

Засмях се,като я похалих по гърба и я намокрих с ароматната вода. Целунах я по носа и казах:
-Да не ревнуваш!
Тя не ме разбра:
-От тази,която ми е направила тази смучка?
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 1:04 am

- Хаха-засмях се
- Не съм чак ,толкова луда ,придълпах го пак към себе си.
- Искам те Дийн !-бях простенала и го целувах погорната част ,на тялото ,исках да продължа,но щях да се задуша,под водатата ,ръцете му ме докосваха ,но вече бях повече от готова,за него.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 1:10 am

Беше приятна вана но се превърна в гореща вана,щом телата ни отново се сляха. Тя бе върху мен и се движеше,водата покриваше кръстчето и,като се бе прихванала за ваната,за да може да се движи. Водата засилваше усещанията,а аз с ръката си ,капех капки по гърдите и. Беше сладка да я гледам така над мен.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 1:17 am

Толкова дива и ненаситна ме правеше,този мъж,че не можех ,да се позная.Използвайки ,за упора ваната се набирах на него.Движех се леко и плавно ,във водата движенията ,ни бяха ограничени и все пак получавахме максимално удоволствие и двамата.Хапех страстно устните му ,а той ръмжеше ,толкова много му харесваше,тази моя любовна игра.
Върнете се в началото Go down
Дийн
Човек с дарби
Човек с дарби
Дийн


Брой мнения : 81
Join date : 16.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:08 pm

Всичко бе повече от невероятно страстта ни затопли ваната отново или ние двамата бяхме ужасно горещи. Бяхме диви и луди,не се сдържахме и двамата и свършихме бурно,като най-сетне можехме да се изкъпем и евентуално да слезем за закуска.
Върнете се в началото Go down
Elena
Човек
Човек
Elena


Брой мнения : 95
Join date : 10.02.2011

Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:37 pm

След дивата игра в банята ,вече бях повече от спокойна.не виждах ,чудовища,на всеки ъгъл и сякаш ,даже бях забравила за неприятната случка на езерото.Слязохме да закусим ,напарвих гофрети с сладко ,ядки и сладолед,надявах се да му харесат.За да не му е прекалено сладко сипах и прясно мляко в чаши ,а отделно напарвих и по едно горичиво кафе.
- Бон Апети-казах мило и му се усмихнах сладко.Беше толкова сладък ,моят Дийн.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Гилбърт - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Гилбърт   Имението Гилбърт - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението Гилбърт
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
St. Trinian :: Градът.. :: Къщите..-
Идете на: